15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Dizainerė pataria: kaip išsirinkti tobulą kavos staliuką

Kavos staliukų yra pačių įvairiausių formų, dydžių ir medžiagų. Tačiau didelis pasirinkimas nepadeda tiems, kurie dar nežino kaip turėtų atrodyti jų svajonių baldas.

Kreipėmės į dizainerę Kristiną iš interjero studijos „Dekoroom“ ir paprašėme jos pasidalinti keletu patarimų, apie ką galvoti ir kuo vadovautis renkantis stalą. Semkitės įkvėpimo!

1. patarimas

Tobulas dydis

Svetainė yra ypač judri namų vieta – todėl įsitikinkite, kad aplink svajonių stalą turėsite pakankamai vietos.

Pirmiausia, patikrinkite atstumą nuo sofos ir aplinkinių baldų. Stalas turi siekti maždaug sofos aukštį arba gali būti keliais centimetrais žemesnis.

Atradote svajonių stalą, bet vis dar dvejojate, kaip jis atrodys jūsų erdvėje? Tiesiog pabandykite pažymėti stalo matmenis ant grindų, pvz., popierine lipnia juosta arba virve.

Įsitikinkite, kad visur yra pakankamai vietos. O jei viskas atrodo puikiai? Tada galite ramia sąžine užsisakyti!

2. patarimas

Vieta daiktams? Puiku!

Neturite kur dėti laikraščius ir žurnalus, o gal ieškote vietos žaislams? Tuomet tikrai įvertinsite staliuką ar lentyną. Atkreipkite dėmesį tik į tai, kad mažesnėms erdvėms didelis stalas gali būti per masyvus. Tokiu atveju, turėtumėte pasirinkti „lengvesnį“ modelį su lentyna.

Turite mažų vaikų? Kavos staliukas aštriais kraštais arba stikliniu paviršiumi jiems gali kelti nereikalingą pavojų. Rinkitės suapvalintais kraštais.

3. patarimas

Kavos staliukas kaip puošmena

Kavos staliukas yra ta detalė, kuri interjerui gali suteikti išskirtinį charakterį. Ryškiaspalvis stalas subtiliame fone išsiskiria beveik kaip meno kūrinys. Blizgios medžiagos ir stiklas į bet kokį kambarį įneš šviesos.

Jei sofa turi tvirtą pagrindą, kavos staliuką rinkitės su kojelėmis. O subtilesnę sofą derinkite prie masyvesnio stalo. Taip į bet kurią erdvę įnešite balanso.

4. patarimas

Tekstūros ir medžiagos pasirinkimas

Prieš perkant naują stalą, verta pagalvoti apie jo valymą ir priežiūrą. Kuo paviršius nelygesnis, tuo jis labiau sugaudys nešvarumus ir trupinius, kita vertus, ant jo (kaip ir ant blizgaus stalviršio) pirštų atspaudai taps nepastebimi.

Metaliniai iš bronzos ar vario pagaminti stalviršiai vėl yra „ant bangos“. Be to, juos lengva prižiūrėti ir jie yra patvarūs.

Trūksta įkvėpimo svetainei?