-15% kilimams su kodu KILIMAI15 | Sutaupykite šiandien →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip išsirinkti indus pagal medžiagą ir progą

Ne veltui sakoma, kad valgome akimis. Ir nors dėmesys turėtų būti skiriamas pačiam maistui, jo žavus pateikimas taip pat yra svarbi valgymo dalis. Pavyzdžiui, kiaulienos nugarinės kepsnys puikiai atrodys porcelianinėje lėkštėje, o Viduržemio jūros regiono patiekalų skonis išsiskirs spalvingose ​​molinėse lėkštėse.

Todėl rinkdamiesi, sutelkite dėmesį ne tik į norimą stilių, bet ir į patiekalų savybes. Taip net ir kasdieniai šeimos pietūs taps tikra švente.

Laikui nepavaldus porcelianas

Porceliano servizas visai nėra senamadiškas. Atvirkščiai, dėl savo savybių jis visada bus vienas geriausių pasirinkimų. Jis pasižymi permatomumu, išskirtiniu baltumu ir spalvų atsparumu. Įvairios dekoracijos ant tokių indų net ir po metų išlieka ryškios. Be to, porcelianas gali atlaikyti tiek temperatūros pokyčius, tiek mechaninius stalo įrankių pažeidimus.

Stilingas chameleonas

Porceliano induose patiekiami patiekalai įgaus išskirtinumo ir elegancijos. Dėl plataus dekoracijų pasirinkimo, jie išsiskirs ir ant minimalistinio stalo, ir pompastiškose šventėse. Juose ypač išsiskiria austrų-vengrų virtuvės patiekalai.

Žaismingas molis

Rankų darbas puošia! Tai ypač pastebima su moliniais indais, kurie turi unikalią gaivią išvaizdą ir pasižymi išskirtinėmis patvarumo ir akmens tvirtumo savybėmis. Be to, įvairios dekoracijos ir rankų darbas užtikrina kad antro tokio indo niekur nerasite. Vienintelis molio trūkumas lyginant su porcelianu yra tai, kad jis sunkesnis.

Čia rasite daugiau įkvėpimo valgomajam.