Mid Season Sale | Sutaupykite iki 40% →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip išsirinkti stalą (ne tik) mažai virtuvei

Be stalo, namai tiesiog neįsivaizduojami. Juk ypač prie valgomojo stalo susitinkame su artimaisiais, mėgaujamės geru maistu, bendraujame. Štai kodėl jis turėtų būti skoningas, tvirtas ir praktiškas.

Remdamiesi mūsų patarimais ir idėjomis išsirinksite tinkamą stalą mažai virtuvei ir jaukiam valgomajam.

Valgomojo stalas dviems

Reikalavimus mažam virtuvės stalui pirmuose namuose galima būtų apibendrinti paprastai – daug už mažai. Dviviečiam stalui pakanka 80 x 80 cm dydžio. Kvadratinis stalas puikiai tiks nedidelei virtuvei – galėsite jį pastatyti prie sienos ir kampe. O prie apvalaus valgomojo stalo turėtumėte palikti daugiau vietos kėdėms perkelti.

Norėdami sutaupyti, įsigykite stalą iš medienos drožlių plokštės. Jis pagamintas iš presuotos eglės medienos, o dėl įvairios paviršiaus apdailos, užtikrina kompromisą tarp išvaizdos ir kainos.

Sulankstomi stalviršiai greitai „užburia“ ir kviečia svečius prie stalo.

Sulankstomas pietų stalas

Jei ieškote savo svajonių valgomojo stalo, rinkitės pagamintą iš medienos masyvo. Jei negyvenate studijoje, rinkitės 6 žmonėms pritaikytą valgomojo stalą, kuriame visada užteks vietos.

Be to, jei pas jus apsilanko daug svečių, įvertinsite sulankstomą valgomojo stalą. Su kai kuriais modeliais patogiai gali sėdėti iki dešimties žmonių. Tačiau atminkite, kad tarp stalo ir sienos ar kito baldo turi būti bent 60 cm laisvos vietos.

Jei norite valgyti patogiai, kiekvienas žmogus turi turėti mažiausiai 60x40cm vietos.

Pasirinkite stačiakampį, bent 90x60cm stalą prie kurio tilps šeši žmonės.

Atraskite daugiau idėjų valgomajam.