Ši svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie failų naudojimą, taikymą ir patvirtinimą rasite čia

ok
Menu
5 € jumsRegistracijaPrisijungimas5 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

Kaip sukurti kalėdinę atmosferą namuose

Kalėdos laikomos ramybės ir tylos švente, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje dažnai taip nėra. Tobulai kalėdinei atmosferai sukurti reikia daug laiko ir energijos, o pasiruošimas dažnai kelią įtampą ir įneša varginančio chaoso.

Jei nepavyksta visko padaryti taip, kaip įsivaizdavote, nepasiduokite. Parengėme keletą patarimų, kaip be nereikalingo streso
perkelti Kalėdų magiją į savo namus.

Svarbiausia - planavimas

Kiekvienai dienai suplanuokite skirtingą veiklą. Užsirašykite datą ir laiką ant popieriaus lapo ir laikykite jį matomoje vietoje. Vienam darbui skirkite nuo 30 minučių iki valandos, taip kasdien žingsnis po žingsnio būsite pasiruošę Kalėdoms. Vieną dieną papuoškite eglutę, kitą dieną pakabinkite lemputes, trečią dieną paruoškite patiekalų sąrašą, o dar kitą dieną supakuokite dovanas.

Išlaikykite paprastumą

Rinkitės minimalizmą ir natūralų stilių, kuris yra ne tik šių metų Kalėdų tendencija, bet ir tvaresnis pasirinkimas. Išeikite į lauką ir prisirinkite šakelių. Jas galite naudoti vainikui arba tiesiog pamerkti į vazą. Tarp šakų galite supinti lempučių grandinėlę arba papuošti jas medinėmis kalėdinėmis dekoracijomis. Per kelias minutes būsite pasiruošę, o efektas bus tobulas.

Kvepinkite savo namus

Dar vienas greitas ir paprastas būdas įnešti į namus Kalėdų dvasią - aromatizuoti juos kvapiosiomis žvakėmis arba difuzoriais, kurie pripildys kambarį cinamono, vanilės, pušų spyglių ar citrusinių vaisių kvapo. Vakare kvapnios žvakės ir snaigės ant langų sukurs tikrą kalėdinės ramybės atmosferą. Taip pat galite pasitelkti maloniai kvepiančių šviežių gėlių ar kvapiųjų lazdelių pagalbą.

Žaiskite su šviesomis

Jaukią atmosferą sukuria ne tik žvakės, bet ir šviesų girliandos bei dekoracijos. Kad šviesa neblaškytų dėmesio, pasirinkite vieną spalvą, geriausia šiltą baltą, primenančią žvakės liepsną. Švieseles galima naudoti bet kur - ant langų, eglutės, arba didelių stiklainių viduje.

Tegul kvepia sausainiais

Išmėginkite klasikinius kalėdinius receptus. Kepkite vanilinius keksiukus, uobuolių pyragą arba imbierinius sausainius. Jie tikrai pripildys jūsų namus svaiginančio kvapo ir sukurs tikrą kalėdinę atmosferą.

Dekoracijų sandėliavimas

Naudodamiesi mūsų patogiais daiktų laikymo sprendimais galite išvengti rūpesčių kasmet rūšiuojant ir ieškant dekoracijų ir papuošimų. Rinkitės praktiškas dėžutes su dangteliais, kad apsaugotumėte dekoracijas nuo dulkių, lūžių ir galimos drėgmės. Jei namuose trūksta vietos, jus išgelbės daiktų laikymo dėžės po lova.