15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Romantiško stiliaus patalynė ir aksesuarai

Esate nepataisomas romantikas ir norėtumėte į savo namus įnešti dalelę savęs? Galime jums padėti! Paslaptis slypi detalėse ir harmoningame spalvų, raštų ir medžiagų derinyje, kuris padės sukurti romantišką, jaukų interjerą. Toliau pateikiame keletą patarimų, kaip patalynė ir kiti miegamojo aksesuarai padės atnaujinti miegamąjį.

Kuo daugiau tekstilės priedų, tuo geriau

Skirtingų dydžių ir formų pagalvėlės sukuria tinkamą romantišką atmosferą. Rinkitės aksomą, atlasą arba švelnų, kailinį audinį.

Ant lovos taip pat turėtų būti lovatiesė arba pledas, kad antklodė ir patalynė būtų apsaugota nuo dulkių. Šalia lovos ant grindų padėkite kilimėlį arba kailį, kad paglostytų šaltas pėdas ir į kambarį įneštų prabangos ir šilumos.

Nežinote, kaip išsirinkti patalynę?

Pasteliniai atspalviai ir gėlių raštai

Gėlėta patalynė yra šių metų tendencija, kuri padės į jūsų miegamąjį įnešti gaivos ir švaros, o tai tik pagerins miego kokybę. Visada madingi rožių, tulpių ar bijūnų motyvai, tačiau šiemet ant patalynės taip pat dažnai rasite eukaliptų ir pievų gėlių.

Tinkamos spalvos labai svarbios kuriant miegamojo dizainą. Jei mėgstate rožinę spalvą, naudokite ją. Kad rezultatas nebūtų per saldus, pasirinkite kontrastingą spalvą, kuri užtikrintų tinkamą pusiausvyrą. Mėlyna arba žalia spalva puikiai dera su rožine.