-15% kilimams su kodu KILIMAI15 | Sutaupykite šiandien →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Įsileiskite Balio žavesį į savo namus

Įspūdinga gamta į paslaptingąjį Balį kasmet pritraukia daugybę turistų. Daugelį vilioja lėtas, ramus ir atpalaiduojantis salos gyvenimas. Kiti gi, niekur kitur nėra ragavę tokio gardaus keptų ryžių patiekalo nasi goreng arba nori išbandyti garsųjį duriano vaisių (jo kvapas toks specifinis, kad valgyti jį uždarose erdvėse yra draudžiama!). Nesvarbu, ar jus domina maistas, ar norite aplankyti Beždžionių mišką ir pasigrožėti kvapą gniaužiančia gamta, o gal tiesiog gaudyti bangas Indijos vandenyne...
Balyje
kiekvienas ras tai, kas sužavės ir privers sugrįžti.

Sukurkite balietišką grožį savo namuose ir pasisemkite įkvėpimo iš saulės ir egzotiškų atostogų mėgėjams atrinktų produktų. ♥

Balietiškas gyvenimasBohemiškas stilius iš karto nukelia į egzotiškąjį Balį, kur kiekvienas turistas gali rasti sau patinkantį paplūdimį, nesvarbu, ar jam labiau patinka klasikiniai: žmonių šurmulio pripildyti ar tik vietiniams žinomi: atokesni paplūdimiai.

Šviesių atspalvių svetainė, kur tradicinių formų kėdės derinamos su tropinėmis ir egzotiškomis detalėmis, ją akimirksniu paverčia išskirtiniu sodu. Tarp medžiagų, kurios geriausia atspindi Indonezijos atogrąžų rojaus dvasią, rotangas užima pirmą vietą.Balietiško stiliaus miegamasisMiesto džiunglių stilius yra viena iš moderniausių miegamojo dekoravimo tendencijų.

Šios tendencijos akcentas yra gausus augalų naudojimas.
Šviesių spalvų baldai pavasarį ir vasarą sustiprina šviesos įspūdį, o niūresniais metų laikais suteikia šilumos ir šviesos.

Semkitės įkvėpimo pasirinkę mėgstamą stilių iš kitų svajonių atostogų: