-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Tinklaraštininkės Tina Szaboo sofa su bohemiškais elementais

Užsukime į slovakų tinklaraštininkės Tinos Szaboo namus. Harmoninga švelniai bohemiško stiliaus svetainė mus sužavėjo, todėl nedvejodami paklausėme jos kelių dalykų.

Taip pat parengėme keletą praktinių patarimų, kaip išsirinkti tinkamą sofą ir derančius bohemiškus aksesuarus.

Kaip išsirinkote sofą?

„Pagrindinė priežastis, dėl kurios ir pasirinkome naują sofą, buvo patogumas. Mums reikėjo kažko tvirto, bet kartu ir patogaus.

Žinojome, kad tai turi būti kampinė sofa. Kalbant apie stilių, norėjome kažko minimalistiškesnio. Taip pat norėjome, kad sofa turėtų medinį elementą, pavyzdžiui, medines kojas.”

1. Bonami patarimas

Pagrindas – atsipalaidavimas ir žaismingumas

Sofos forma iš pirmo žvilgsnio turėtų atrodyti jauki ir vientisa. Sofa su dideliu sėdėjimo gyliu, kurios atlošas sudarytas iš daugybės minkštų pagalvėlių, yra tikrai puikus pasirinkimas. Venkite aštrių linijų ar net chromuotų kojų.

Kas renkantis buvo sunkiausia?

„Nuspręsti dėl medžiagos ir spalvos. Bet taip nutiko ir dėl to, kad sofos forma mums nuo pat pradžių labai patiko. Kadangi namuose turime mažą vaiką, dvejojome dėl šviesios spalvos, tačiau nesigailime, kad ją pasirinkome.“

2. Bonami patarimas

Medžiaga ir spalvos

Dėl laisvumo, bohemiškas stilius neturi griežtų taisyklių. Galite rinktis neutralios spalvos sofą – kreminės, baltos, pilkos ar smėlio spalvos. Tačiau jei norite, kad sofa kambaryje dominuotų, nebijokite eksperimentuoti su sodresniais garstyčių, terakotos ar alyvuogių atspalviais.

Natūralios medžiagos yra idealus pasirinkimas bohemiškam interjerui. Lininis užvalkalas kartu su medinėmis kojelėmis suformuos tobulai darnų derinį, tačiau nesuklysite ir su odiniu baldu. Atmosferą užbaigs rotango baldai – ar mažesnė sofa, ar tik krėslas.

3. Bonami patarimas

Nenuvertinkite aksesuarų galios

Įrengimas su aksesuarais ir dekoracijomis – pati smagiausia ir svarbiausia bohemiškos svetainės dalis, kuri visai erdvei suteiks charakterio. Jaukumo sofai suteiksite su daugybe įvairių tekstūrų ir medžiagų pagalvėlių.

Natūralių spalvų makrame, kutais ir smulkiais raštais puoštos dekoracijos puikiai tiks. Nepamirškite megzto pledo ir medvilninio ar džiuto kilimėlio.

4. Bonami patarimas

Praktiškumas

Nors stilius vaidina vieną iš pagrindinių vaidmenų kuriant bendrą svetainės jaukumą, nenuvertinkite sofos ir atskirų aksesuarų funkcionalumo. Bobochic Paris Balio sofą lengvai išskleisite per kelias sekundes ir iš karto paversite patogia dvigule lova.

Nepamirškite išsirinkti derančio stalo. Lengvi šoniniai staliukai suteiks daugiau universalumo nei vienas sunkesnis konferencijų stalas.

Ar turite paskutinių patarimų dėl sofos?

„Taip! Susiraskite savo vietą ant sofos! Mūsų 2,5 metų sūnus turi savo mėgstamiausią vietą, aš irgi turiu savo, kur galiu ištiesti kojas.“