Prieškalėdinis išpardavimas nuo 20% 10 000+ produktų | Sutaupykite →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Tobula patalynė pavasariui? Lengvos medžiagos ir spalvos

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Nėra abejonių, kad kokybiškas miegas yra psichinės ir fizinės gerovės pagrindas. Ypač pavasarį, kai po žiemos mums reikia energijos dozės. Norint gerai išsimiegoti, tereikia aprengti lovą pavasariui. Todėl svarbiausią vaidmenį atliks gaivios spalvos, gėlių motyvai ir švelnios tekstūros.


Svarbus vaidmuo teks gaivioms spalvoms, gėlių motyvams ir minkštoms tekstūroms. Taigi pirmyn! Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų pavasarinės patalynės patarimų.

Rinkitės medvilnės patalynę

Pavasaris atneša lengvumo ir įvairovės, todėl storus pūkus ir sunkius tamsius audinius pakeiskite minkštesniais, gaivesniais ir lengvesniais. Medvilnės patalynė yra minkšta, pralaidi orui ir tinka visais metų laikais, tačiau dėl savo savybių dažniausiai karaliauja šiltuoju sezonu. Kokybiška medvilnė nepraras savo savybių net ir po daugybės skalbimų, o lyginsis gan lengvai, tad išlaikyti tvarkingą lovą bus dar paprasčiau.

O ar žinojote, kad tekstilė gali padėti sukurti atitinkamą kambario temperatūrą? Spustelėkite žemiau, kad sužinotumėte kaip naudoti tekstilę kambariui vėsinti arba šildyti.

Daugiau spalvų!

Po žiemos interjerą pagražinkite spalvomis! Rinkitės šviesias arba pastelines patalynes. Nesvarbu, ar jums labiau patinka jauki rožinė, gaivi žalia ar gyvybe alsuojanti mėlyna spalva - spalvos padės sukurti pavasarišką nuotaiką miegamajame. Šiais atspalviais galite vizualiai padidinti ir pagražinti erdvę. Juk būtent to ir norisi po niūrios žiemos!

Nebijokite gėlių motyvų

Romantiškos sielos tikrai supras patalynę su gėlių raštais ir motyvais. Gėlėta patalynė iškart įneš pavasariško gaivumo ir lengvumo, o jei suderinsite gėlių kvapo skalbiklį, lovoje tikrai jausitės kaip pavasarinių gėlių pievoje! Patalynė turėtų būti orientyras nustatant kambario spalvų paletę. Kitus aksesuarus rinkitės panašaus atspalvio kaip ant patalynės, kad išlaikytumėte vientisumą. Taip pat galite žaisti su skirtingomis tekstūromis, kurios padės sukurti jaukią ir komfortišką miego erdvę.

Ryškios spalvos

Sodri geltona ir žalia yra tipiškos pavasario spalvos, kurias drąsiai galite perkelti ir į miegamajį. Nebijokite derinti abi šias spalvas vienu metu. Geltoną patalynę nesunkiai suderinsite su pilkais ar baltais tonais. O žalia spalva, nors ir ryški, padės sukurti ramybės jausmą ir nuteiks poilsiui.

Žemiau pateikiame patalynės pasirinkimo vadovą, kurio pagalba sužinosite, kaip išsirinkti patalynę, kad ji atitiktų būtent jūsų poreikius, ir ko svarbu nepamiršti.

Žaiskite su raštais

Linijos, langeliai, rombai ir kiti raštai ir formos ant patalynės ypač tiks kaimiško stiliaus miegamajame. Sričiai, kurią norite optiškai susiaurinti, rinkitės vertikalias, subtilias linijas, o storesnės ir horizontalios linijos vizualiai sutrumpins plotą. Taip galite sukurti vizualiai didesnės arba mažesnės lovos iliuziją ir priklausomai nuo kambario dydžio ir dizaino pabrėžti arba paslėpti norimas vietas.

Nebijokite derinti

Jei pasitikite savo estetiniu jausmu, derinkite! Gėlės, linijos ir taškeliai – viskas kartu. Tam puikiai tinka skirtingi pagalvių užvalkalai. Rinkitės ryškių spalvų detales. Tačiau norint pasiekti harmoningą įspūdį, pagalvių komplektas turi turėti bent vieną bendrą atspalvį, derantį prie patalynės.