TOP 5: geriausios kalėdinės dekoracijos

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Praktiškumas ir Kalėdinė atmosfera misija – ĮMANOMA? Taip! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai papildyti savo namus vos keliomis šventinėmis dekoracijomis.

Kad būtų šiek tiek paprasčiau, parengėme penkis kalėdinių dekoracijų patarimus, kurie sukurs nepaprastą šventinę dvasią.

Kalėdinės sienų dekoracijos

Nesvarbu, ar esate vienas iš tų, kurie nekantriai skaičiuoja dienas iki Kalėdų, ar norite šį laukimą padaryti malonesnį savo artimiesiems, tikriausiai neapsieisite be advento kalendoriaus.

Galite rinktis klasikinį popierinį advento kalendorių arba išbandyti įdomesnį, pavyzdžiui, Butter Kings pakabinamą medvilninį advento kalendorių.

Staigmena kalendoriaus viduje priklauso nuo jūsų: saldumynai, papuošalai, net nedideli žaislai.

Kalėdinės durų dekoracijos

Tam, kad paskutiniųjų metų dienų nuotaiką sukurtumėte nuo pat įžengimo į namus, nepamirškite ant durų pakabinti kalėdinių dekoracijų.

Pavyzdžiui, paprastas Kalėdinis vainikas iš Ego Dekor bus puiki puošmena daugelį metų.

Kalėdų eglutės dekoracijos

Ant jūsų Kalėdų eglutės neturi būti per daug dekoracijų, užtenka kelių įdomių papuošimų, kuriuos galite pakabinti ant šakų.

Šiais metais pamirškite pompastiką ir vietoj jos išbandykite Bloomingville Zada pakabinamas kalėdines dekoracijas, kurios tiesiog idealiai tiks kaimiško stiliaus eglutei.

Kalėdų stalo dekoracijos

Koks šventinis stalas be žvakių ir žvakidžių?!

Elegantišką išvaizdą sukuria Kähler Design aukso spalvos porcelianinė žvakidė, kuri iš pirmo žvilgsnio patraukia rankomis išraižytomis skylutėmis, pro kurias sklinda šviesa.

Kalėdinės langų dekoracijos

Kalėdinės šviečiančios dekoracijos lange taip pat prisidės prie namų atmosferos kūrimo.

Taip pat popierinės kalėdinės dekoracijos iš Markslöjd. Dienos šviesoje jos tarnaus kaip išskirtinis elementas lange, o sutemus, blausi šviesa padės sukurti romantišką nuotaiką.