Prieškalėdinis išpardavimas nuo 20% 10 000+ produktų | Sutaupykite →
30 000+ prekių su pristatymo iki Kalėdų garantija →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

TOP 5: kalėdinis namų apšvietimas

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Ar norėtumėte per šias Kalėdas namuose sukurti jaukią ir romantišką atmosferą? Nepamirškite kalėdinių lempučių, kurios įdedant minimalių pastangų padės pasiekti taip trokštamą „Oooho!“ efektą.

Parengėme penkis patarimus, kaip pasirūpinti kalėdiniu apšvietimu.

Šviečiantis kalėdinis vainikas

Įėjimą į namus papuoškite stilingai. Tačiau tai nebūtinai turi būti brangi ir grandiozinė dekoracija. Užtenka ant durų pakabinti paprastą šviečiantį vainiką, kuris svečius tinkamai nuteiks artėjančių Kalėdų dvasiai.

Taip pat jis gali suteikti džiaugsmo ir patalpose. Jį galite pakabinti virš komodos svetainėje arba virš virtuvės sienos.

Pakabinkite, pavyzdžiui, Star Trading Thuja kalėdinį vainiką su energiją taupančiu LED apšvietimu, kuris turi laikmatį.

Šviečiančios kalėdinės žvaigždės

Jeigu ieškote kalėdinių lempučių savo langui, vietoj girliandų rinkitės ant grindų pastatomas arba pakabinamas kalėdines žvaigždes.

Įspūdingą atmosferą sukurti galite Star Trading Line kalėdine šviečiančia žvaigžde su energiją taupančiu LED apšvietimu.

Šviečiančios Kalėdų eglutės girliandos

Ko tikrai neturėtų trūkti jokiuose namuose, tai bent vienos kalėdinės šviečiančios girliandos. Ją galite naudoti ne tik eglutei apšviesti.

Ją taip pat galite naudoti kaip šviesos dekoraciją Kalėdų stalui arba įdėti ją į žibintą. Jūsų kūrybiškumui ribų nėra.

Pavyzdžiui, tam puikiai tinka Bonami Essentials LED girlianda su 100 lempučių šviečiančių šilta balta šviesa.

Girliandos taip pat veikia baterijų pagalba, todėl jums nereikės apsiriboti elektra. O jei esate kūrybingos sielos, pabandykite iš jų pasidaryti šviečiantį žibintą.

Šviečiančios kalėdinės dekoracijos

Tarp kitų elementų, kuriais savo namus galite paversti jaukesniais, yra ir įvairios šviečiančios dekoracijos. Ir tik nuo jūsų priklauso, ar pirmenybę teiksite neutraliam, ar kalėdiniam dizainui.

Papildykite namus švedų prekės ženklo Markslöjd rožine Marigold popierine pakabinama šviečiančia dekoracija, kuri jūsų namams žavesio suteiks ne tik per Kalėdas.

Kalėdinė elektrinė žvakidė

Jei žvakių šviesa norite pasimėgauti ne tik prie šventinio stalo, tačiau norite išvengti rizikos, susijusios su mirgančia liepsna, sprendimas – elektra.

Rinkitės raudoną Markslöjd Måseskär žvakidę, kurią galite pastatyti ant komodos ar palangės.