Ši svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie failų naudojimą, taikymą ir patvirtinimą rasite čia

ok
Menu
5 € jumsRegistracijaPrisijungimas5 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

Vaikų kambarys pagal tinklaraštininkę Smooth & Cooking

Vos tik pravėrus vaiko kambario duris, turėtų būti aišku, kad tai ir poilsiui, ir žaidimams skirta vieta. Tačiau kartu reikia atkreipti dėmesį ir į praktiškumą. Pastarasis gali kelti papildomų iššūkių. Kokia lova gali augti kartu su kūdikiu? Kokie sienų ar paklodžių raštai neatsibosta?

Dviejų vaikų mama ir energijos kupina tinklaraščio smoothandcooking autorė papasakojo kaip jai pavyko įrengti vaiko kambarį trejų metų Tobiasui.

Kambarys berniukui, kuriam nepatinka nuobodžiauti

Katerina veikli ir vienoje vietoje nenustygstanti moteris. Ir visai nesvarbu, ar tai kelių patiekalų vakarienė, ar vaikų kambario transformacija. Viskas, ko ji imasi, tampa šedevru! Vieną dieną bekeisdama patalynę Tobiaso kambaryje, ji suprato, kad atėjo metas atgaivinti ir atnaujinti visą jo kambarį.

„Tobiasas mėgsta pokyčius. Jam patinka, kai baldai ar žaislai keičia vietas. Taip jo kambarys keičia formą erdvės atžvilgiu ir niekada jam nepabosta.”

Taigi, norėdama, kad kambarys vis keistųsi, Katerina pasirinko dviejų skirtingų spalvų palečių dekoracijas, kurias kartas nuo karto tiesiog pakeis. Pirmajame spalvų paletės variante ji pasirinko nuo šiltų smėlio iki garstyčių atspalvių, o antrajame – ryškių mėlynų atspalvių.

Tobula lovelė

Prieš renkantis, Katerina žinojo, ko tikisi iš vaikiškos lovelės ir kokios jos nori. Ji įsivaizdavo paprastos formos baldą, kuris būtų įdomių nestandartinių matmenų. Tobiaso kambarys yra palyginti mažas, tad jame reikėjo sutaupyti vietos. Buvo pasirinkta 160 cm ilgio ir 90 cm pločio lova.

Pasak Katerinos, Adeko lovą ji įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. Pagaminta iš medienos masyvo, žema, tobulų išmatavimų, o puikus dizainas su šonine sienele taip pat užtikrino apsaugą nuo iškritimo. Tai buvo patogus ir gana aiškus pasirinkimas.

„Net ir po dvejų metų naudojimo, lova vis dar džiaugiamės ir visi, kas pas mus užsuka, žavisi ja. Aš taip pat. Be to, planuoju įsigyti ir kitą.“

Patalynės pasirinkimas

Pakeitus antklodę į didesnę, buvo pasirinkta ir nauja patalynė. Katerina išrinko pagamintą iš aukščiausios kokybės medvilnės ir puoštą subtiliais motyvais. Natūralus raštas puikiai dera miško atmosferos įkvėptame kambaryje, o minimalistinį punktyrinį raštą (mamos nuostabai) pasirinko pats Tobiasas.

„Įsivaizduoju, kad kai Tobiasas užaugs ir išsikraustys, aš jam ją supakuosiu. Tokia patalynė yra nesenstanti, kokybiška ir stilinga.“

Kur dėti žaislus?

Kiekviena šeima, kurioje yra vaikų, susiduria su problema: kur laikyti visus tuos žaislus ir konstruktorius? Būtent dėl šios priežasties Katerina ieškojo stilingos ir, svarbiausia, pakankamai didelės daiktadėžės. „Bloomingville“ krepšys buvo puikus variantas, tačiau ją atbaidė jo kaina. Nepaisant to, Katerina galiausiai nusprendė, kad tai – tendencijoms nepavaldus daiktas, kurį Vincentas paveldės iš Tobiaso ir vėliau panaudos skalbiniams sudėti.

„Likau maloniai nustebinta, nes realybėje jis atrodo dar gražesnis. Jis didžiulis ir tvirtai pagamintas, todėl žinau, kad toks krepšys tarnaus daugelį metų.“

Šiek tiek mielumo

Ne mažiau svarbūs kambariui jaukumo suteikiantys elementai yra žaislai ir daugybė mielų gyvūnėlių formos pagalvėlių. Paprasto dizaino lipdukai pagyvina baltas sienas, nepakenkdami kambario išvaizdai.

Rezultatas – žaismingas ir jaukus kambarys, kuris auga kartu su savo mažaisiais gyventojais.

Daugiau patarimų ir idėjų vaikų kambariui