Menu
5 € jumsRegistracijaPrisijungimas5 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

Viskas, ko reikia skalbimui ir lyginimui

Turbūt sutiksite, kad skalbimas ar lyginimas nėra vienas iš mėgstamiausių laisvalaikio praleidimo būdų, tačiau su tinkamomis priemonėmis šiuos darbus atlikti bus paprasčiau. Taigi, apie kokius daiktus reikia pagalvoti bet kurioje namų skalbykloje?

Svarbiausia: erdvus skalbinių krepšys, stabili drabužių džiovyklė ir lyginimo lenta.

1. Skalbinių krepšiai

Nešvarūs skalbiniai turi būti skalbinių krepšyje, o ne formuoti kalną ant grindų. Būtent dėl to turėtumėte apsvarstyti skalbinių krepšio įsigijimą. Tačiau dar praktiškiau yra įsigyti bent du: vieną – šviesiems, kitą – tamsiems skalbiniams. Taip sutaupysite laiko rūšiuodami skalbinius prieš pat skalbimą.

2. Drabužių džiovyklės

Jei dar neturite drabužių džiovyklės, būtinai pagalvokite apie jos įsigijimą. Mažiems butams tiks sulankstomos, pakabinamos ar prie sienos tvirtinamos džiovyklės,, nes jos neužims daug vietos. Jei norite, kad skalbiniai džiūtų greičiau, įsigykite elektrinę džiovyklę. Jei turite sodybą, žvilgtelėkite į lauko drabužių džiovykles.

3. Lyginimo lentos

Kol vieniems lyginimas yra pats nuobodžiausias namų ruošos darbas, kitiems tai malonus raminantis užsiėmimas. Bet kuriuo atveju, darbas vyks sklandžiau su stabilia lyginimo lenta, geriausia su kištukiniu lizdu ir laido laikikliu.

Medvilninis užvalkalas užtikrins, kad nesugadinsite lyginimo lentos, o pats lyginimas bus paprastas. Žvilgtelėkite į štai šią lyginimo lentą. Tokio užvalkalo dėka lyginti reikės tik iš vienos pusės – o tai sutaupys tiek daug laiko!

Kažko trūksta? Atraskite daugybę kitų skalbimo ir lyginimo priemonių.