Bonami dienos iki 50 % | Griebkite nuolaidą →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Partnerių programa

Nuo kiekvieno užsakymo galite gauti iki 6% komisinį užmokestį!

Kodėl verta tapti partneriu?

Galimybė gauti atlygį iki 6% nuo užsakymo vertės. Mes savo klientams siūlome ne tik gražius daiktus palankiomis kainomis, bet ir galimybę gyventi originaliai, kuriant savo svajonių namus. Partnerių programa vykdoma „Ehub“ sistemoje, kuri visą parą teikia techninę pagalbą.

Kaip gauti atlygį?

Jūsų svetainėje patalpintos reklamos formate bus unikali nuoroda, identifikuojanti lankytoją iš jūsų svetainės. „Ehub" sistema gali stebėti lankytoją iki užsakymo įvykdymo momento. Tuo metu bus apskaičiuojamas jūsų atlygis. Premija mokama kiekvieną mėnesį, o prisijungę prie savo paskyros galite stebėti dabartinę jos sumą.

Kaip galite pradėti uždirbti?

  • Užsiregistruokite į partnerių programą
  • Mes atsiųsime jums prisijungimo prie sistemos duomenis
  • Pasirinkite tinkamą reklamos formatą, įdėkite jį į du puslapius ir pradėkite uždirbti pinigus

Ką dar aktualu žinoti?

Slapukų galiojimo laikas yra nuo 7 iki 30 dienų. Todėl jei lankytojas spustelės ant jūsų svetainės reklamjuostę ar nuorodą ir pateiks užsakymą per 30 dienų, turėsite teisę į komisinį atlygį. Bendrovė „eHUB s.r.o.“ yra viešasis partnerių tinklo operatorius. Partneriai užmezga sutartinius santykius su „eHUB“, kuri teikia unikalią ir tikslią technologiją. „eHUB s.r.o.“ moka komisinius per savo partnerių tinklą ir teikia paramą „Bonami.cz“ partnerių programos dalyviams. Ar turite kitų klausimų apie partnerių programą?
affiliate@bonami.lt

Ar turite dar vieną bendradarbiavimo idėją ir norite apie tai papasakoti?
bendradarbiavimas@bonami.lt