Bonami dienos iki 50 % | Griebkite nuolaidą →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Bonami kreditai ir nuolaidų kodai

Esame tam, kad jus pradžiugintume, todėl retkarčiais daliname kreditus ir nuolaidų kuponus. Taip galite įsigyti savo svajonių produktą už dar geresnę kainą. Sužinokite, kaip gauti šias privilegijas ir kokius produktus galite jais nusipirkti.

Kreditai

Kas yra kreditai

1 kreditas = 1 euras

Kreditai yra tarsi virtualūs pinigai, kuriais dalijamės specialiuose renginiuose arba tiesiog be progos. Kreditai yra susiejami su jūsų Bonami paskyros sąskaita. Jei prisijungsite, ekrano viršuje dešinėje pusėje šalia savo vardo pamatysite dabartinį kreditų skaičių.

Kaip veikia kreditai

Kreditais galite sumokėti už savo prekes. Vieno kredito vertė yra vienas euras. Išsirinkite jums patinkančias prekes, įsidėkite į krepšelį, o kreditai bus automatiškai išskaičiuoti pirmame užsakymo etape.

Kreditais galite padengti iki 20% užsakymo sumos.

Kur galiu rasti savo kreditus

Kreditai yra susiejami su jūsų sąskaita Bonami paskyroje, todėl pirmiausia turite užsiregistruoti. Kreditai bus matomi tik tuo atveju, jei esate prisijungę. Viršuje dešinėje pusėje po piktograma su savo vardu matysite dabartinį kreditų skaičių.

Kaip gauti kreditų

✓ Registruokitės ir gaukite 5 EUR kreditų už pirmąjį Bonami užsakymą.

Šie kreditai galioja 5 dienas.

✓ Dalinkitės Bonami su draugais ir gaukite 8 EUR kreditų kai jūsų draugai atliks pirmąjį užsakymą.

Šie kreditai galioja 3 mėnesius.

DALINTIS BONAMI SU DRAUGAIS

✓ Įvertinkite užsakymą ir gaukite 5 EUR kreditų kitam apsipirkimui.

Šie kreditai galioja 14 dienų.

ĮVERTINTI UŽSAKYMĄ

✓ Palaikykite mus socialiniuose tinkluose (ir ne tik), bei gaukite Bonami kreditų!

Taikomos papildomos sąlygos.

Dažnai dalinamės kreditais įvairių renginių metu. Stebėkite mūsų naujienas socialiniuose tinkluose ir prenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad nepraleistumėte informacijos apie Bonami kreditus. Jei kasdien seksite mūsų naujienas, pirmieji sužinosite apie naujus būdus gauti Bonami kreditų.

Kreditai turi savo taisykles

Išnaudokite savo atlygį. Norėdami, kad išnaudotumėte visas savo privilegijas, sudarėme keletą taisyklių, kurios padės jums lengviau orientuotis kreditų sistemoje.

 • Kreditai gali būti naudojami apmokėti ne daugiau kaip 20% prekės vertės.
  Pavyzdys: jei perkate rankinę už 100 EUR, kreditais apmokėti galite 20 EUR.
 • Grąžinimo atveju, pasiliekame teisę atsiimti kreditus, kurie buvo priskirti šiam užsakymui.
 • Tiems, kurie bando nesąžiningai pasinaudoti kreditų sistema, pasiliekame teisę pašalinti arba nepriskirti kreditų.
 • Kreditai visada yra riboti.
 • Kreditams, suteikiamiems kaip kompensacija, taikomos skirtingos naudojimo sąlygos.
 • Sujungus nuolaidos kodą ir atsiskaitymą kreditais, suma pirmiausia bus išskaičiuota iš kreditų, o po to sumažinama taikant nuolaidą.


Kreditais negalima atsiskaityti:
 • už siuntimo ar pristatymo mokesčius,
 • dovanų kuponams įsigyti,
 • perkant prekes, kurioms jau taikoma nuolaida (nuolaidos prekės pažymėtos raudonu stačiakampiu, nurodant nuolaidos vertę procentais),
 • kai kurių pasirinktų prekių įsigijimui (tokias prekes galite atpažinti pagal informaciją, pateiktą tiesiai prekės puslapyje, dešinėje virš prekės aprašymo).
 • kreditai negali būti naudojami perkant su pridėtu nuolaidos kodu.Nuolaidų kodai ir kreditai negali būti naudojami kartu. Jei norite panaudoti kreditus iš savo paskyros, pašalinkite nuolaidos kodą iš savo užsakymo.

Nuolaidų kodai

Kas yra nuolaidų kodai ir kaip jie veikia

Nuolaidos kodą paprastai sudaro raidės ir skaičiai, pavyzdžiui, „papildomanuolaida20“. Prieš užsakymo apmokėjimą įvedus kodą, atitinkamą nuolaidą išskaičiuosime iš visos prekės kainos.

Kur įvesti nuolaidos kodą? Pirmajame krepšelio žingsnyje spauskite parinktį „Nuolaidos kodas/kuponas“, įveskite savo kodą laukelyje ir patvirtinkite paspausdami mygtuką „Taikyti“.

Nuolaidų kodus galite rasti bonami.lt svetainėje. Jei nuspręsite užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį arba sekti mus socialiniuose tinkluose, nepraleisite jokio nuolaidos kodo. Taip pat nuolaidos kodą galite gauti kaip kompensaciją arba dovaną.

Nuolaidų kodų taisyklės ir sąlygos

 • Kiekvienas nuolaidos kodas turi nustatytą galiojimo datą. Pasibaigus galiojimo laikui, nuolaidos kodas nebegali būti naudojamas.
 • Vieno pirkimo metu, galima panaudoti ne daugiau kaip vieną nuolaidos kodą.
 • Jei turite dovanų kuponą su nuolaidos kodu, jį derinti galite su nuolaidos kodu. Tačiau kadangi į krepšelį galima įvesti tik vieną kodą (dovanos arba nuolaidos kodą), kreipkitės pagalbos į Bonami klientų aptarnavimo skyrių.
 • Nuolaidų kodai negali būti naudojami perkant prekes jau su nuolaida (nuolaidos prekės pažymėtos raudonu stačiakampiu su nuolaidos verte procentais).
 • Nuolaidų kodai negali būti naudojami perkant kai kurias išrinktas prekes (tokias prekes galite atpažinti pagal informaciją, pateiktą tiesiai prekės puslapyje, dešinėje virš prekės aprašymo).
 • Nuolaidų kodai ir kreditai negali būti naudojami vienu metu tam pačiam pirkiniui. Šie du privalumai gali būti naudojami tik atskirai krepšelyje (arba nuolaidos kodas, arba tik kreditai). Jei norite panaudoti kreditus iš savo paskyros, pašalinkite nuolaidos kodą iš savo užsakymo.