Bonami dienos iki 50 % | Griebkite nuolaidą →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Slapukų taisyklės ir nustatymai BONAMI.CZ, a.s.

Kad Bonami.lt svetainė tinkamai veiktų naudojame nedidelius duomenų failus, vadinamus slapukais. Šiame dokumente galite perskaityti, kokius slapukus naudojame, kodėl juos naudojame ir kaip galite nustatyti arba atmesti jų naudojimą.

1. KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Taigi, Bonami.lt svetainė tam tikrą laiką gali prisiminti jūsų veiklą, kad jums nereikėtų iš naujo įvesti, kai grįžtate į svetainę arba pereinant iš vieno tinklalapio į kitą (pvz. prisijungimo duomenys, produktų rodymo preferencijos, krepšelio turinys). Kai vėl aplankysite svetainę Bonami.lt, jūsų naršyklė mums atsiųs atgal slapukus, kad jūsų įrenginys būtų atpažįstamas ir mes galėtume pritaikyti Bonami.lt turinį pagal jūsų pageidavimus.

Pagal įstatymą jūsų įrenginyje galime saugoti slapukus, jei jie būtini mūsų svetainės veikimui. Visų kitų tipų slapukams mums reikia jūsų leidimo.

2. KAIP SUTEIKIAMAS SUTIKIMAS DĖL SLAPUKŲ NAUDOJIMO?

Jūsų apsilankymo metu Bonami.lt svetainės apačioje pasirodys pranešimų juosta informuojanti, kad svetainėje yra naudojami slapukai. Čia galite sutikti su slapukais ir juos priimti. Čia, taip pat, galite nustatyti slapukus arba juos atmesti.

Būtinieji slapukai negali būti atmesti, nes jie mums padeda kurti svetainę, kad ji būtų tinkama naudoti ir įgalina jos pagrindines funkcijas (svetainės naršymą, prieigą prie saugių skyrių, prekių įdėjimą į krepšelį ir patų pirkimą). Be šių slapukų svetainė negali tinkamai veikti.

Sutikimą dėl slapukų naudojimo galite bet kada atšaukti arba pakeisti slapukų naudojimą šios svetainės 5 punkte..

3. KOKIAS SLAPUKŲ RŪŠIS NAUDOJAME ?

  • Būtinieji slapukai – tai slapukai reikalingi tinkamam Svetainės veikimui. Jie įgalina naudotis pagrindinėmis Svetainės funkcijomis, tokiomis kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių Svetainės skilčių. Be šių slapukų Svetainė negali tinkamai veikti.
  • Parinkčių slapukai – leidžia svetainei įsiminti informaciją, kuri keičia svetainės veikimą ar išvaizdą. Pavyzdžiui, tai yra jūsų pageidaujama kalba arba regionas.
  • Analitiniai slapukai – padeda Svetainės savininkams suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jie renka ir perduoda informaciją anonimiškai.
  • Rinkodaros slapukai – naudojami Svetainės lankytojams sekti. Jų tikslas yra rodyti skelbimą, kuris būtų aktualus ir įdomus atskiram vartotojui ir tuo pačiu vertingesnis leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.
  • Neklasifikuoti slapukai – tai slapukai, kuriuos procese klasifikuojame kartu su atskirų slapukų teikėjais.

4. KODĖL IR KOKIEMS TIKSLAMS NAUDOJAME SLAPUKUS?

Dėka slapukų Bonami.lt svetainės naudojimas yra daug patogesnis. Jie leidžia mums stebėti ir analizuoti, kaip naudojatės Bonami.lt svetaine, pagerindami svetainės kokybę ir turinį, taip pat geriau suasmeninti ir pritaikyti savo reklamines kampanijas bei stebėti jų našumą.

Šiais tikslais naudojame savo ir trečiųjų šalių slapukus. Per Bonami.lt svetainę jūsų įrenginyje gali būti išsaugomi rinkodaros įrankių operatorių slapukai, kuriuos naudojame savo svetainėje arba galime dalintis su šiais operatoriais informacija, kurią mums suteikė slapukai. Naudodami šiuos įrankius galime nuolat tobulinti savo pasiūlymus, taip pat geriau atspindėti jūsų asmeninius pageidavimus ir nukreipti savo reklamos kampanijas, kad pasiektume tuos, kurie labiausiai domisi mūsų pasiūlymais.

„Bonami.lt“ svetainė rinkodaros tikslais taip pat naudoja vadinamąją „affiliate“ programą, kuriai tarpininkauja „Commission Junction“ tinklas. Jei spustelėsite svetainėje nuorodą ar reklamjuostę vieno iš mūsų „affiliate“ partnerių ir ši nuoroda nukreips jus į Bonami.lt svetainę, jūsų įrenginyje bus įdėtas slapukas, kuris atpažins, kad ką tik atėjote į mūsų svetainę per „affiliate“ partnerį. Sutikimą su šio slapuko išsaugojimu duodate jau „affiliate“ partnerio svetainėje. Jeigu su šio slapuko išsaugojimui duosite sutikimą ir jeigu Bonami.lt svetainėje duosite sutikimą trečiųjų šalių rinkodaros slapukų išsaugojimui (mūsų partnerių reklamai ir analizei), šie slapukai bus naudojami pagal šias Taisykles.

Trečiųjų šalių naudojamus slapukus ir per juos gautų duomenų naudojimo būdus reglamentuoja atitinkamų trečiųjų šalių asmens duomenų apsaugos principai. Atkreipkite dėmesį, kad šios trečiosios šalys gali sujungti informaciją, kurią gauna per slapukus, su kita informacija, kurią joms pateikėte arba kurią jos gavo jums naudojantis jų paslaugomis.

5. NUSTATYMO PAKEITIMAS ARBA SLAPUKŲ ATMETIMAS?

Jūsų sutikimą/nesutikimą su slapukų išsaugojimu galite pakeisti čia:
Ar turite dar klausimų dėl slapukų naudojimo taisyklių?
Prašome nurodyti jūsų sutikimo ID ir kreipkitės raštu tiesiai į pagalba@bonami.lt, jūsų klausimai neliks be atsakymo.