Pavasaris namuose ir lauke | Semkitės įkvėpimo →
Velykos artėja | Pasiruoškite joms →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Apie mus

Mes esame Bonami. Sparčiai augame ir jau 11 šalių padedame visiems, kurie šiuo metu įsirenginėja ar tobulina savo interjerą. Kiekvieną dieną mūsų asortimente rasite dešimtis tūkstančių gaminių ir daug įkvėpimo savo namams.

Darome viską, kad būtume jūsų pirmasis pasirinkimas. Norite mus geriau pažinti? Sužinokite, kaip pradėjome arba ką galite čia rasti.

11 metų rinkoje
11 šalių ir 7 parduotuvės
25 000+ prekių sandėlyje
2,4 mln. patenkintų klientų

Mes esame Bonami

Esame būrys žmonių, kurie myli tai, ką daro. Į viską, ką darome, įdedame savo širdį, nes mums rūpi rezultatas. Nors mūsų yra daugiau nei 270, vis dar išlaikome tą pačią įmonės kultūrą kaip ir prieš daugelį metų. Mums svarbu draugiškumas, atvirumas, atsakingumas ir sumanumas.

O svarbiausia, mes mokame pasijuokti iš savęs! Žvilgtelėkite į vaizdo įrašą, kurį jums paruošėme.

Klientas mums – svarbiausia

Su savo klientais visada kalbamės kaip su lygiaverčiais partneriais ir įsiklausome į jų pageidavimus. Stengiamės sukurti malonią atmosferą, kuri prisidėtų prie žaibiško problemų sprendimo.

Štai todėl 93 % mums skambinančių klientų yra be galo patenkinti jų problemos sprendimu. Beje, mūsų atsiliepimo greitis vidutiniškai yra 19 sekundžių!

Be klientų aptarnavimo, jūs esate patenkinti ir pačia elektronine parduotuve. Nuo 2023 m. rugsėjo pradžios iki gruodžio pabaigos 94 % klientų rekomendavo mus atlikdami Heureka pasitenkinimo apklausą. Bendras pasitenkinimo parduotuve įvertinimas yra 4,7 balo iš 5.

 

Svajojame apie gražius namus ir kartu su jumis juos kuriame pagal jūsų poreikius

 

Nenorėjau nieko nuobodaus. Norėjau, kad kambarys būtų gyvas, kaip ir mano berniukai – laukiniai. Kambarys gavosi būtent toks, kokio norėjau. Jis turi sielą! Nikol Leitgeb
Bonami interjero dizainerių paslauga mums padėjo pakeisti kotedžą Babetu. E-parduotuvėje radome praktiškus ir patogius dizainerių kurtus kūrinius. Juos su vyru iš karto įsimylėjome. Nuo pat pradžių žinojome, kad tai – geriausias pasirinkimas. Lucie Janotovos
Pirmą kartą Bonami apsipirkau praėjus 2 mėnesiams po elektroninės parduotuvės atidarymo ir nuo to laiko esu nuolatinė klientė. Man patinka tai, kad vienoje vietoje galiu rasti pačius gražiausius dizainerių kurtus kūrinius, pavyzdžiui, iš Kave Home, Blomus ar Kay Bojesen, ir tuo pat metu pačius praktiškiausius dalykus, kurių mums reikia kasdien namuose ir vasarnamyje. Smooth and Cooking
 

 

Įkvėpimas kiekvienai dienai

Kiekvieną dieną atnešame jums naujų įkvėpimų – naujų produktų, interviu, patarimų ir pasiūlymų, kurie padės paversti jūsų namus gražesniais.

Privatūs Bonami prekės ženklai

Žinome, kaip sudėtinga rasti praktišką, gražų produktą už prieinamą kainą. Būtent dėl to parduodame produktus iš privačių prekių ženklų. Jie pasižymi įvairiomis spalvomis, dydžiais ir stiliais. Tik Bonami – visada sandėlyje ir su greitu pristatymu.
 

Bonami istorija

Atraskite mūsų istoriją nuo A iki Ž

2013. január 24.

Lygiai 22:54:10 gavome pirmąjį užsakymą

rugsėjis, 2016

Persikėlėme į sandėlį Jeneče (Čekijoje)

balandis, 2017

Pasiekėme pirmąjį milijardą pardavimais

gruodis, 2017

Viršijome 1 milijoną užsakymų

rugpjūtis, 2018

Įžengėme į Vengrijos rinką. Jau veikėme 5 šalyse (Čekijoje, Slovakijoje, Lenkijoje, Rumunijoje ir Vengrijoje)

balandis, 2020

Kai kuriose šalyse pristatėme savo pristatymo paslaugą

gegužė, 2020

Prahoje atidarėme savo pirmąją fizinę parduotuvę

sausis, 2021

Iš viso pasiekėme 5 milijardus pardavimais

gegužė, 2021

Šventėme 10 milijonų baldų ir aksesuarų pardavimą

rugsėjis, 2021

Įžengėme į 4 naujas rinkas (Latviją, Lietuvą, Kroatiją ir Slovėniją). Dabar veikiame net 9 rinkose!

2022

Pristatome savo privatų prekės ženklą

2023

Žengiame į 2 naujas rinkas ir jau veikiame 11 šalių