Vasaros išpardavimas | Sutaupykite iki 50 % →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Lyon Béton

Prancūzų dizaino studija Lyon Béton iš betono kuria drąsius baldus ir aksesuarus, kuriems, skirtingai nuo kitų medžiagų, reikalingas iš esmės kitoks kūrybinis procesas. Prekės ženklas įkvėpimo semiasi tiek iš miesto aplinkos, tiek iš pasaulio dizaino stilių, tokių kaip brutalizmas, bauhausas ir art deco.

3 priežastys rinktis Lyon Béton

Lyon Béton prekės ženklo išskirtinumas yra betonas, tai – universali medžiaga, pasižyminti praktiškumu. Bendradarbiaujant su drąsiais dizaineriais, kurie pritaria prekės ženklo požiūriui, jau daugiau nei 10 metų gaminami unikalaus dizaino baldai ir aksesuarai, kuriuose betonas vaidina pagrindinį vaidmenį.

Neprilygstamas dizainas su retro stiliaus dvelksmu
Nors betonas gali atrodyti sunkus ir jam dažnai trūksta dailumo, Lyon Beton prekės ženklas siūlo gaminius, pasižyminčius elegantiška, originalia ir dažnai drąsia išvaizda.

Atsižvelgiama į tvarumą
Lyon Béton gaminiai labai skiriasi nuo kitų baldų namams. Nuo paties dizaino iki baldų konstrukcijos – užtikrinama, kad gaminiai tarnaus ilgus metus.

Įkvėptas industrinio stiliaus
Jean Prouvé, Frank Lloyd Wright, Le Corbusier arba Charlotte Perriand. Tai tik keletas asmenybių, iš kurių Lyon Béton semiasi įkvėpimo kurdami.