Ši svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie failų naudojimą, taikymą ir patvirtinimą rasite čia

ok
Bonami rasite plačiausią prekių namams asortimentą.
Menu
5 €RegistracijaPrisijungimas5 €Krepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

4 patarimai, kaip protingai ir efektyviai sutvarkyti namus

Nešvaistykite daugiau savo brangaus laiko rūpindamiesi namų ūkiu, nei būtina. Turime keletą apgalvotų patarimų, kurie padės efektyviau valyti, organizuoti daiktus, ruošti ir laikyti maistą, bei gyventi tvaresnį gyvenimą. ♥

Patarimas nr. 1: Protingas daiktų organizavimas

Lengvai pritaikomi daiktų organizavimo sprendimai, gerai suprojektuotas sandėliukas ir sumaniai išdėstytos lentynos bei spintelės padės sutaupyti daug laiko kasdieniame gyvenime. Rečiau naudojamus daiktus dėkite viršutinėse arba apatinėse lentynos, o dažniausiai naudojamus - patogiame pasiekti aukštyje.

Patarimas nr.2: Virtuvės įrankiai sveikam maisto gaminimui ir laikymui

Tinkami virtuvės pagalbininkai padės sutaupyti laiko ir išvengti rūpesčių, nes galėsite lengvai ir greitai paruošti sveiką maistą visai šeimai. Iš anksto paruoštus užkandžius laikykite stilingose, daugkartinėse maisto laikymo dėžutėse ir indeliuose, kurie išlaikys maistą skanų ir šviežią.

Jokių nereikalingų atliekų

Iš kasdienių natūralių atliekų pagaminkite aukštos kokybės organinių trąšų savo augalams. ♥

Patarimas nr. 3: Lengvas kambarių tvarkymas

Neleiskite, kad mintis apie visą dieną trunkantį tvarkymą jus gąsdintų. Suskirstykite darbus dienomis ir kambariais, kad valymas vyktų sklandžiau ir neužtruktų visą dieną.

Pagalvokite apie pasirenkamų baldų praktiškumą. Jei pasirinksite uždaras spintas, komodas ir laikymo krepšius, nereikės kasdien šluostyti dulkių.

Patarimas nr. 4: Kasdieniai pagalbininkai, palengvinantys jūsų gyvenimą

Vandenį taupantis maišytuvas, išmanusis klozetas, vonios šepečiai ir išmaniosios valymo priemonės, tai tik keletas kasdienių pagalbininkų, kuriais galėsite pasikliauti. Rinkitės ekologiškas, daugkartines tvarkymosi priemones ir prietaisus.