Iki 20 % skandinaviško stiliaus prekėms | Sutaupykite →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Bobochic Paris

Nesvarbu, ar ieškote rafinuotos ir modernios atmosferos, ar mėgstate retro ir vintažinį stilių, Bobochic Paris turi kažką kiekvienam. Kartu ji nepraranda savo paryžietiško žavesio ir autentiškumo. Šio prekės ženklo gaminiai yra įvairių formų, spalvų ir medžiagų ir pavers jūsų namus unikalia vieta su nepakartojamu stiliumi.

3 priežastys, kodėl verta rinktis Bobochic Paris

Paryžietiški sofų meistrai – Bobochic Paris prekės ženklas gali pasigirti itin šiuolaikišku dizainu, kokybiškomis medžiagomis ir tvirtu ekologiniu isipareigojimu. Kiekviena šio prekės ženklo linija yra autentiška, ikoniška ir skleidžia savo unikalią žinutę.

Tvarumas
Bobochic Paris nuolat ieško būdų, kaip klientams pateikti ne tik dizainerių kurtus, bet ir tvarius baldus. Kad tai nebūtų tik tušti žodžiai, prekės ženklas aktyviai reklamuoja vietinius amatininkų gaminius ir siūlo platų gaminių asortimentą su FSC sertifikatu, įrodančiu, kad gaminys kilęs iš kruopščiai tvarkomų miškų.

Autentiškas dizainas
Prekės ženklą skatina noras pabrėžti prancūzų paveldą. Jis labai didžiuojasi savo kilme ir istorija. Su Bobochic Paris tikrai jausitės ypatingai. Daugelis baldų yra patobulinti autentiško prancūziško dizaino, kuris akivaizdus tiek vizualiai, tiek funkcionaliai.

Kokybė
Nuo pat įkūrimo 2015 metais, Bobochic Paris visus savo baldus kūrė su aistra ir aukštais standartais. Jie investuoja į puikią klientų patirtį ir entuziastingai skelbia, kad didžiausias jų įkvėpimas yra jų klientai.

Prekės pagal kategoriją

Filtrai ir rūšiavimas
Serija
Kaina
Prieinamumas
Išpardavimas
Filtrai ir rūšiavimas
Kaina
Prieinamumas
Rodomi 48 iš 728 gaminių