-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Interjero dizainas
Prahoje

Bendradarbiavimas su Blahobyty.cz

Blahobyty.cz rūpinasi investuotojų nuomojamais butais, o mes, Bonami, tuščius nuomai skirtus butus galime paversti jaukia vieta gyventi. Užsukite ir pamatykite mūsų pirmojo bendradarbiavimo rezultatą - svetainės su miegamuoju pertvarkymą.

65 m²
dydis

4 savaitės
projekto įgyvendinimui

7,075 €
biudžetas

Kas ir kur?

Bendradarbiaujant su savininku buvo sukurtas patogus ir funkcionalus interjeras nuomai. Butas yra Prahos centre, netoli senosios rotušės. 65 m² plote per mažiau nei 5 savaites suprojektavome ir įrengėme svetainę ir du miegamuosius.

Kokia buvo mūsų užduotis?

Siekėme sukurti tokį interjerą, kuriame nuomininkai nuo pat pirmos dienos jaustųsi kaip namie. Kad interjeras tiktų daugeliui nuomininkų, rinkomės neutralius tonus. Tikslas buvo sukurti tokią erdvę, kuri būtų jauki, bet žavi.

Svetainės dizainas

Išskirtinis senas butas su originaliomis medienos lentų grindimis ir kvapą gniaužiančiais Týn bažnyčios vaizdais pro langą. Būtent šie du elementai nulėmė viso svetainės dizaino kryptį. Kad neprarastume senamiesčio buto žavesio, pasirinkome neutralų smėlio spalvos dizainą su juodais elementais. Toks dizainas netrikdo, nesistengia konkuruoti su vietos atmosfera ar jos užgožti. Priešingai – pabrėžia bendrą vaizdą ir dera prie buto koncepcijos.

PRIEŠ

Svetainė prieš: baltos sienos, aukštos lubos, originalios medienos lentų grindys ir vaizdas į Senamiesčio aikštę. Tai buvo mūsų atspirties taškas kuriant interjero dizainą.

PO

Svetainė po: nesenstančio dizaino derinys su originalaus buto grožiu – su grindimis, langais, šviesa, vaizdu.

Kambario planas (20 m²)

Turėjome 20 m² dydžio svetainę. Kaip panaudojome šią erdvę?

Kurdami dizainą nenorėjome savęs įsprausti į tam tikrus stilius, tokius kaip bohemiškas, skandinaviškas ar glamūro. Vietoje to, pasirinkome šiuolaikinį modernistinį interjerą, kuris nėra nei per daug mergaitiškas, nei per daug vyriškas.

Šis stilius puikiai derėjo prie originalaus renovuoto pastato. Tuo pat metu, dėl savo neutralumo, jis puikiai tiko nuomojamam būstui. Tačiau jo neutralumas nereiškia, kad jis yra nuobodus, skyrėme laiko ir pastangų suteikti jam žavesio.

Svetainė

Dizainerės komentaras

Svetainėje pastatėme komodą su veidrodžiu. Tokia kompozicija būdinga miegamiesiems ar koridoriams. Tačiau šiuo atveju, ji puikiai tiko ir svetainėje, nes išradingai pakeitė erdvę. Žiūrint į miegamąjį iš svetainės, veidrodis sukūrė dailų efektą, o pravėrus miegamojo duris, iš lovos buvo galima matyti ir dalį svetainės.

Andrea Kroupová, dizainerė
Interjero koliažas
Vizualizacija

Miegamojo dizainas

Miegamojo dizainas buvo tiesiogiai įkvėptas svetainės. Jis kopijuoja šviesius tonus, erdvumą ir modernumą. Pasirinktas stilius vyrauja visame bute bei sujungia kambarius. Interjeras – atviras, žadina ramybę bei harmoniją. Trumpai tariant, yra toks, į kurį malonu sugrįžti kiekvieną dieną.

PRIEŠ

Prieš transformaciją. Iš pradžių, miegamajame buvo tik spinta ir lubiniai šviestuvai. Tai suteikė dizainerėi erdvės kurti ramiai neutralių spalvų patalpai. Be baldų, ji daug dėmesio skyrė ir dekoracijoms.

PO

Po transformacijos. Miegamojo stilius yra įkvėptas svetainės, abu kambariai puikiai dera tarpusavyje. Dizainerė taip pat rado vietos darbo kampeliui, komodai, veidrodžiui ir jaukiai poilsio zonai su šviestuvu.

Kambario planas (15 m²)

Dizainerę Andrea žavi asimetriški kambario planai ir iššūkiai. Taigi, tikriausiai niekada nepamatysite jos kurto „lova kambario centre, du naktiniai staliukai ir du šviestuvai iš šonų“ interjero dizaino. Taip buvo kuriamas ir 15 m² dydžio miegamasis. O savininkai liko patenkinti netradiciniu baldų ir aksesuarų išdėstymu.

Dizainerė lovą pastatė arčiau lango. Tai sukūrė daugiau vietos kambario viduryje. Kairėje lovos pusėje buvo sukurta jauki poilsio zona su lempa. Dešinėje, vietoj klasikinio naktinio staliuko, rasite jaukią žemą komodą. Buto savininkai nepraras praktiškos daiktų laikymo vietos miegamajame. Komodoje taip pat yra vietos dekoracijoms eksponuoti. Jei nenorite gręžti sienos arba norite neįprastai papuošti kambarį, tiesiog atremkite paveikslėlį ant sienos.

Kilimas priešais lovą visam kambariui suteikia jaukumo. Rekomenduojame po juo patiesti neslystantį kilimėlį, kurio dėka jis tvirtai laikysis savo vietoje. Be to, miegamajame taip pat sukūrėme nedidelę darbo zoną.

Vizualizacija

Realizacija

Miegamasis

Kliento žodis

Pagal pageidavimą, dizainerė Andrea sukūrė du svetainės dizainus: vieną neutralių spalvų, o kitą – išskirtinesnį. Po abiejų dizainų pristatymo, susimąsčiau, kurį pasirinkti, nes abu man labai patiko. Galų gale, nugalėjo neutralumas ir praktiškumas, nes norėjome, kad butas patiktų kuo daugiau nuomininkų. Per savaitę nuo projekto patvirtinimo įvyko surinkimas ir fotografavimas. Šiandien pas mus gyvena pirmieji patenkinti nuomininkai.

Apie dizainerę: Andrea Kroupová

Sveiki, aš Andrea Kroupová ir daugiausia dėmesio skiriu stiliui ir sudėtingam interjero dizainui komerciniams ir gyvenamiesiems projektams. Man patinka derinti įvairias medžiagas ir spalvas, senus baldus su naujais ir iš pažiūros nesuderinamais elementais.