Iki -25% nuolaida svetainei | Sutaupykite →
Turime naują programėlę | Visos naudos →
10 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Gazzda

Prekės ženklas „Gazzda“ buvo įkurtas 2013 metais Sarajeve. Jo tikslas - sukurti baldus, kurie padėtų jums sukurti namus, į kuriuos jums patiks sugrįžti - gražesnius, jaukesnius ir erdvesnius. Jis remiasi kokybiškomis medžiagomis ir apdirbimu, kuris leidžia pažaboti laiką. Pagrindiniai prekės ženklo dizaineriai yra tarptautiniu mastu žinomi dizaineriai Salih Teskeredzic ir Mustafa Cohadzic. Jei norite baldų, kurie nesensta, tarnauja ir tinka jums, „Gazzda“ yra tinkamas pasirinkimas.

3 priežastys rinktis Gazzda

Prekės ženklo Gazzda misija – kurti baldus, padedančius klientams susikurti namus, į kuriuos mielai sugrįžtų – gražesnius, erdvesnius ir kupinus energijos. Jis naudoja aukštos kokybės natūralias medžiagas ir dizainą, kuris išlaiko laiko išbandymą. Pagrindiniai prekės ženklo dizaineriai yra tarptautiniu mastu pripažinti Salih Teskeredzic ir Mustafa Cohadzic. Jei norite baldų, kurie ne tik gerai atrodytų ir tarnautų, Gazzda bus kaip tik jums.

Tarptautiniu mastu pripažintas dizainas
Gazzda asortimente rasite daug gaminių, kurie buvo apdovanoti už originalų dizainą, pavyzdžiui, Red Dot Design Award, BIG SEE Product Design Award ar iF Design Award apdovanojimais.

Meistrystė
Gazzda namai yra Bosnija ir Hercegovina, šalis, turinti ilgametes baldų gaminimo tradicijas. Prie visa to, prekės ženklas prideda šiuolaikišką estetiką ir peržengia meistriškumo ribas.

Atsižvelgiame į gamtą
Gražus, tvirtas ir patvarus ąžuolo masyvas – Gazzda prekės ženklui būdinga medžiaga. Gamybai naudojama tik FSC sertifikuota mediena iš tvariai tvarkomų miškų.

Filtrai ir rūšiavimas
Serija
Kaina
Prieinamumas
Išpardavimas
Naujienos
Filtrai ir rūšiavimas
Serija
Kaina
Prieinamumas
Rodomi 48 iš 209 gaminių