Vasaros išpardavimas | Sutaupykite iki 50 % →
10 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Hammel Furniture

Prekės ženklą Hammel 1961 m. įkūrė Verneris Kristensenas ir Sorenas Didriksenas. Jų tikslas buvo gaminti aukščiausios kokybės baldus. Unikalūs prekės ženklo kūriniai sujungia Danijos dizaino tradicijas ir modernumą.

3 priežastys pasirinkti Hammer Furniture

Hammel Furniture yra moderni ir socialiai atsakinga įmonė, kurios kiekviename proceso žingsnyje akcentuojama kokybė. Įmonė atitinka dabartinių gamybos procesų reikalavimus, tačiau tuo pat metu išlaiko meistrišką tikslumą. Šios įmonės Hammel ir Skærbæk gamyklose gaminamas platus kokybiškų baldų asortimentas, įskaitant valgomojo stalus, kavos staliukus, kėdes ir daiktų laikymo baldus.

Laiko patikrinta kokybė
Ar žinojote, kad kai kurie nesenstantys Hammel Furniture gaminiai rinkoje yra jau daugiau nei 30 metų? Dalis baldų gaminami nuo 1946 metų.

Tvari gamyba
Vietinė gamyba, FSC sertifikatai, gamyklos, naudojančios 100 % žaliąją energiją ir perdirbtas medžiagas – tai tik keli iš daugelio žingsnių, kurių prekės ženklas ėmėsi kelyje į tvarumą.

Klientai – svarbiausia
Hammel dizaineriai įsiklauso į žmonių poreikius. Taip gaunami funkcionalūs ir universalūs baldai, kuriuos galima pritaikyti pagal visus poreikius.

Filtrai ir rūšiavimas
Serija
Kaina
Prieinamumas
Išpardavimas
Naujienos
Filtrai ir rūšiavimas
Rodomi 48 iš 443 gaminių