20% nuolaida užsakymams virš 200 EUR | Kodas: MINUS20 →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

iDesign/The Home Edit

Nuo 2015 m. prekės ženklas The Home Edit suteikia naują išvaizdą tradiciniams namams. Jis siūlo išskirtinio dizaino daiktadėžes, stelažus ir kitus priedus, su kuriais galėsite sukurti idealią tvarką savo namuose. Prekės ženklą įkūrė Clea Shearer ir Joanna Teplin, kurios taip pat yra Netflix laidos „Get Organized with The Home Edit“ prodiuserės.

Shop the look

3 priežastys, kodėl verta rinktis Brend Home Edit

Amerikietiškas prekės ženklas The Home Edit buvo įkurtas siekiant vieno tikslo – iš naujo apibrėžti tradicinių tvarkingų namų idėją ir tai sujungti su interjero dizainu ir stiliumi. Todėl jų gaminiai sukurti su išskirtine išvaizda, kuri dabar žinoma visame pasaulyje.

Tvarkingas kambarys
Prekės ženklo asortimente yra sandėliavimo sprendimų, tinkančių kiekvienam kambariui – virtuvei, sandėliukui ar spintai.

Svarbiausia yra tvarka namuose
Įkūrėjų pora taip pat yra Netflix „Get Organized with The Home Edit“ žvaigždės, padedančios įžymybėms ir klientams sukurti gražias ir funkcionalias erdves.

Forma, funkcijos ir linksmybės
Unikaliai derindamas šias tris vertybes, kurios atsispindi gaminiuose, skelbiamame turinyje ir žiniasklaidos platformose, prekės ženklas siekia pagerinti kasdienį klientų gyvenimą.

Filtrai ir rūšiavimas
Serija
Kaina
Prieinamumas
Išpardavimas
Filtrai ir rūšiavimas
Kaina
Prieinamumas
Rodomi 48 iš 52 gaminių