-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Italija terasoje ir namuose

_

Che bella la vita! Che bella Italia! Išskirtinė architektūra, dailė, saulė, vanduo ir nepakartojama itališka virtuvė – visa tai – dėl ko mes taip mylime atostogas Italijoje. Tačiau kodėl Sicilijoje ar Amalfio pakrantėje patirtų nuostabių akimirkų ir atsipalaidavimo jausmo neperkėlus į namus?

Ar išdrįsite derinti tarpusavyje kontrastuojančius elementus, seną ir šiuolaikišką? Jei taip, pirmyn!

Itališkos vilos Toskanoje atmosferą sukursite pasirinkę šiltų tonų detales ir iš natūralių medžiagų (tokių kaip akmuo ir mediena) pagamintus baldus, taip pat paveikslus ar senovinių paveikslų reprodukcijas bei aksesuarus iš keramikos.
Italijos vilų interjeruose dominuoja kreminės, taupe arba smėlio spalvos.

Jei norite daugiau spalvų, galite pridėti keletą tamsiai žalios arba raudonos atspalvių. O norėdami sukurti dar autentiškesnį įvaizdį, nepamirškite, kad Toskanos vilos išsidėsčiusios ant žalių kalvų, todėl balkone ar terasoje nepamirškite į didelius vazonus įsodinti augalų ar krūmų.

Itališkas stilius yra kompleksiškas. Jame romėniška prabanga dera su kaimišku paprastumu.

Marmuras, terakota, keraminės plytelės, oda, geležis, aukso spalvos apdaila – visa tai yra elegantiško itališko dizaino elementai.

Sicilietiškame stiliuje vyrauja žavūs ​​tradicinių plytelių raštai ir iš graikų bei arabų kultūrų pasiskolintos spalvos.

Sicilijos regionas neatsiejamas nuo limončelo, tai – tradicinis itališkas likeris, pagamintas iš citrinų žievelių užpilo. Norint sukurti sicilietišką atmosferą, citrinų neturėtų trūkti ir jūsų interjere. Rinkitės iš gausybės produktų su citrinų raštu: nuo dušo kilimėlio ar užuolaidos iki kėdžių pagalvėlių terasoje ar indų ir rankšluosčių virtuvėje.

Kitas tipiškas itališkas elementas yra 15 amžiuje sukurtas mozaikinis betonas, dar kitaip vadinamas „terrazzo“. Pastaruoju metu jis ypač populiarus. Šis betono raštas naudojamas ne tik grindims, sienoms ar luboms dailinti, bet ir puodeliams, dubenėliams, puodams, net patalynei.

Kadangi maistas yra neatsiejama Italijos kultūros dalis, valgomojo zona namuose užima ypatingą vietą. Nors virtuvė turi savo žavesio ir svarbos, valgomojo zona yra vieta, kur visa šeima ir draugai susirenka ne tik pavalgyti, bet ir pabendrauti. Todėl ypatingai svarbu, kad ji būtų išdėstyta patogiai.

Jei vasarą mėgstate pietauti terasoje, o ryte pusryčiauti balkone, sicilietišką lauko poilsio oazę sukurti galite pasirinkę lauko baldus iš medienos ar geležies. Gėlėms pamerkti naudokite amforas, vazas ir didelius vazonus, kurie savo ryškiomis spalvomis iš karto prikaustys dėmesį ir visada primins apie atostogas.

Ieškote daugiau įkvėpimo? Atraskite mūsų gaminius, skirtus papuošti namus atpalaiduojančiu vasaros stiliumi!