15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Kaip greitai ir efektyviai sutvarkyti vonios kambarį

Vonios kambario valymas tikriausiai niekada nebus mėgstamiausių namų ruošos darbų sąraše. Todėl parengėme keletą patarimų, kurie padės greitai ir be didelių pastangų atlikti šį darbą, o svarbiausia - pasiekti nepriekaištingų rezultatų.

Atrinkome visas reikalingas priemones, nuo praktiškų šluosčių ir šepetėlių, iki pakabinamų lentynų, drabužių pakabų ir kitų priedų, kurie padės sukurti harmoningą atmosferą jūsų vonios kambaryje.

1. Prieš pradėdami

Pirmiausia iš lentynų, kriauklės ar vonios išimkite visas kosmetikos priemones, kad jos netrukdytų valyti. Paskui visus panaudotus tekstilės gaminius, pavyzdžiui, rankšluosčius ir kilimus, sudėkite skalbti.

Patarimas: Prieš pradėdami valyti drėgnuoju būdu, sausai nuvalykite dulkes ir nešvarumus. Šlapias valymas bus daug efektyvesnis ir greitesnis.

2. Valykite iš viršaus į apačią

Pradėkite valymą nuo aukštesnių lentynų ir leiskitės žemyn iki pat grindų. Patariame iš pradžių įpilti valiklio tiesiai į klozetą, kriauklę, dušą ar vonią ir palikti jį veikti. Taip išvengsite varginančio šveitimo.

Patarimas: Nemėgstate buitinės chemijos? Pasigaminkite savo universalų ir ekologišką valiklį visiems namų paviršiams. Sumaišykite 1 puodelį vandens, pusę puodelio acto, 2 valgomuosius šaukštus sodos ir 20 lašų mėgstamo eterinio aliejaus.

O kaip dėl papilkėjusių kampų?

Sumaišykite sodą su citrina, kad gautumėte tirštą pastą. Užtepkite jį ant užsisenėjusių nešvarumų ir palikite. Tada pašveiskite juos senu dantų šepetėliu arba indų šepetėliu ir nuplaukite.

Gerai veikia ir praktiškas "Wenko" pieštuko formos valiklis, kurio sudėtyje yra aktyvioji medžiaga nuo pelėsių.

3. Sumažinkite kosmetikos produktų kiekį

Ar turite problemų dėl neproporcingai didelio butelių ir indų skaičiaus ant lentynų ar vonios ir kriauklės kraštų? Peržiūrėkite visas savo kosmetikos priemones ir išmeskite viską, ko nebenaudojate ar pasibaigė galiojimo laikas. Turėsite daug daugiau vietos ir bus lengviau valyti, o ir vonia atrodys estetiškiau.

4. Protingi daiktų organizavimo sprendimai

Kai kiekvienas daiktas turės savo vietą, kasdienis valymas bus greitesnis ir efektyvesnis. Išnaudokite savo erdvę naudodami daugiaaukštes lentynas ir daiktų organizavimo priemones. Ypač mažesniuose vonios kambariuose puikiai tiks pakabinamos pakabos, lentynos ir skalbinių krepšiai, pritvirtinti prie durų.

5. Nepamirškite tekstilės priedų

Nepamirškite, kad dušo užuolaidas taip pat reikėtų retkarčiais įdėti į skalbimo mašiną arba bent jau nuplauti karštu vandeniu. "Wenko" dušo užuolaidos yra padengta nuo pelėsių apsaugančia danga, tad išvengsite nemalonaus kvapo ir išlaikysite tvarką ilgiau.

Patarimas: Suderinkite rankšluosčių, kilimų ir užuolaidų spalvas, kad vonios kambarys atrodytų dar tvarkingiau.

Turime ir daugiau naudingų patarimų: