15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Kaip išrinkti dovanas visai šeimai

Iva Baltaretu
Iva Baltaretu
Bonami Blogger

Žinote, kaip būna. Tėtis viską turi, mamai nieko nereikia, o vaikų dovanų sąrašui pabaigos nėra. Taigi, kaip išrinkti tinkamą dovaną kiekvienam iš jų ar net bendrą dovaną visai šeimai? Nesijaudinkite, turime daugybę patarimų, kurie padės jums tapti pačiu mėgstamiausiu Kalėdų Seneliu.

Dovanos tėvams

Žinome, kad tėvai nori geriausio savo šeimoms, bet dažnai pamiršta apie save. Padovanokite jiems ką nors ypatingo, galbūt aukščiausios kokybės produktą, kurio jie niekada nepirktų sau. Taip pat pagalvokite, kaip jie mėgsta leisti laisvalaikį. Mūsų idėjos:

- gera kava
- vyno taurės
- malonus poilsis
- kepsninė
- kokybiška patalynė
- prabangus kepsnių peilių rinkinys

Dovanos seneliams

Savo senelius pradžiuginsite vien tuo, kad praleisite su jais laiką ir pasirūpinsite jų gerove. Būdami senosios mokyklos atstovai, jie įvertins naudingas ir praktiškas dovanas. Norėdami išvengti tradicinių dovanų, tokių kaip šlepetės ar megztiniai, parengėme jums keletą originalių idėjų:

- kokybiški pledai
- rankšluosčiai ir rankšluosčių rinkiniai
- lininiai chalatai
- sodo reikmenys
- nuotraukų albumai
- virtuvės reikmenys

Dovanos mažiesiems

Vaikai tiesiog dievina žaislus. Žinoma, galite pasirinkti populiariuosius tų metų žaislus, ką nors iš ties įspūdingo. Bet nepamirškite, kad pernelyg aktyvūs žaislai dažnai kuria pasyvius vaikus ir atvirkščiai. Todėl patariame rinktis ką nors minimalistinio ir netradicinio. Galite rinktis:

- galvosūkiai
- kaleidoskopai
- medinių žaislų rinkiniai
- popierinės dėlionės
- vaikiškos dėlionės

Dovanos tetoms ir dėdėms

Nors jie yra svarbūs šeimos nariai, su jais matomės ne taip dažnai, kaip norėtume, todėl nežinome visų jų interesų ir pomėgių. Siūlome paklausti jų vaikų arba savo tėvų, kurie tikrai galės jums patarti. Taip pat parengėme universalių dovanų sąrašą, arba siūlome rinktis itin universalų dovanų kuponą.

- nešiojama įkrovimo baterija
- indų ir puodelių rinkinys
- žvakės ir žvakidės
- nuotraukų rėmelis su šeimos nuotrauka
- stilingi vazonai
- dovanų kuponai

Dovanos visai šeimai

Ar jūsų šeima didelė ir dovanų pirkimas kiekvienam asmeniui būtų per didelis smūgis jūsų piniginei? Tokiu atveju geriausia nupirkti vieną bendrą šeimos dovaną, kuria galėtų naudotis visi šeimos nariai. Atrodo pernelyg gerai, kad būtų tiesa? Turime jums keletą patarimų:

- dovanų čekis
- pakabinama kėdė arba sodo krėslas
- kavos aparatas ar kitas virtuvės prietaisas
- gramofonas
- minkšti pledai ir pagalvėlės