Kaip sukurti svajonę: minimalistinis natūralių atspalvių interjeras

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Po penkerių santuokos metų, Jana liko viena su dukra Tereza ir sūnumi Honza. Didelio ryžto ir sunkaus darbo dėka, jai pavyko grąžinti vyro skolas ir po skyrybų pradėti viską iš naujo. Ir nors vėlesnė jo netektis jai ir jos vaikams buvo labai sunkus gyvenimo išbandymas, Jana ir toliau nenuleido rankų dėl savo artimųjų ir visada stengėsi jiems padėti.

Įkvėpimo semkitės iš buto transformacijos, kurią atliko dizainerės Jaroslava Hajkova ir Hana Šmejkalova.

Nesenstantis natūralių spalvų gyvenimo stilius

Pora kartu pradėjo namo renovaciją, tačiau vidaus rekonstrukcija taip ir liko nebaigta. Vonios kambarys jau gana pasenęs, o pirmasis aukštas apstatytas daugiausia naudotais baldais.

Todėl Jana tikėjosi, kad dizaineriai padės jai sukurti švarią ir erdvią erdvę.

Jų užduotis buvo sukurti paprastą, minimalistinį, beveik laikui nepavaldų natūralių spalvų ir motyvų būstą.

Minimalistinė svetainė

Renovacija daugiausia buvo susijusi su virtuve, svetaine ir valgomuoju. Siekdami atverti ir vizualiai padidinti erdvę, dizaineriai taip pat nugriovė vieną sieną.

Modernaus charakterio virtuvei daugiausia suteikė balta ir šviesios medienos spalvos.

Centriniu svetainės zonos motyvu tapo gamtos tematikos fototapetas, įrėmintas medinio dekoro lentjuosčių moduliu. Natūralų stilių dizaineriai papildė žiedinėmis dekoracijomis, apšvietimu ir rotango taburetėmis. Taigi, žalia spalva į visą interjerą įsilieja ne tik dėl fototapeto, bet ir dėl gyvų gėlių.

Didžiausias elementas – sofa, kuri savo spalva dera prie visos koncepcijos. Kadangi tai yra kintamas sėdimųjų baldų komplektas, jį galima išdėstyti įvairiai.

Bendram įspūdžiui taip pat padėjo ir nauja klijuoto vinilo grindų danga.

Svetainė prieš transformaciją

Svetainė po transformacijos

Palėpė su mėtų spalvos sienomis

Viename iš palėpės kambarių, dizaineriai įkūrė jaukų darbo kambarį. Kaip pagrindą jie pasirinko daugumą baltos spalvos baldų, kurie užtikrino erdvės lengvumą. Visa tai papildė gaivia mėtų spalva, kurią panaudojo ant dviejų priešingų sienų.

Jiems pavyko į kelis kvadratinius metrus sutalpinti erdvų darbo stalą ir skaitymo kampelį, kurį sudarė aukšta knygų spinta ir sulankstoma kėdė.

Dekoracijos, rotango kilimas ir šviestuvai padėjo sukurti atpalaiduojančią darbo ir poilsio vietą.

Juodai balta elegancija vonios kambaryje

Transformacijos metu buvo pakeisti durų rėmai, kuriuos papildė baltos matinės durys su juoda rankena. Interjere atsirado keletas juodų aksesuarų. Pavyzdžiui, juodas suolas prieškambaryje – praktiškas ir elegantiškas priedas.

Vonios kambarys su gretimu tualetu taip pat buvo visiškai atnaujinti. Dizaineriai pasirinko grindis su pilkomis akmens masės plytelėmis, prie kurių priderino juodos spalvos kriauklę ir skalbimo mašiną. Iš vonios kambario jie pašalino dušo kabiną, taip suteikdami erdvės sukurti visiškai funkcionalią erdvę.

Taigi, dizaineriams pavyko įgyvendinti savo tikslą: sukurti nesenstančią, minimalistinę erdvę, kuri suteiks šeimai naujų jėgų ir kaskart grįžus namo kels šypseną.

Prieškambaris su vonios kambariu prieš transformaciją

Prieškambaris su vonios kambariu po transformacijos

Transformacijos kūrėjai

Šį interjerą transformavo dizainerės Jaroslava Hajkova ir Hana Šmejkalova.