-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip išpildyti svajonę? Nauji pramoninio stiliaus namai

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Jaromir ir Libuška susipažino internetinėje pažinčių svetainėje, susitikę gyvai, jie iš karto suprato, kad yra vienas kitam skirti. Deja, gruodžio mėnesį Jaromiras susirgo ir mirė.

Prieš tai jis spėjo susipažinti su dizaineriais Zuzka ir Viktoru, kuriems perdavė savo idėjas apie naujus namus ir pradėtus namo atnaujinimo darbus.

Semkitės įkvėpimo iš pirmojo aukšto transformacijos, kurios ėmėsi dizaineriai Zuzana Schubertova ir Viktoras Čikošas.

Atvira erdvė

Namo, kuriame užaugo ir visą gyvenimą praleido Libuška, pirmąjį aukštą užėmė ji ir Jaromiras, viršutinį aukštą palikdami Libuškos dukrai.

Buvo siekiama sukurti industrinio stiliaus užuominų turintį interjerą su juodos spalvos elementais.

Gaivi erdvė su industrinio stiliaus atspalviu

Juodos, pilkos ir baltos spalvų paletė, kurią dizaineriai derino su šviesia mediena, metalo elementais ir akmens apdaila, tapo viso pirmojo aukšto jungiamuoju elementu. Tai padėjo pagrindą industrinio stiliaus prisilietimu dvelkiančiam interjerui.

Kad interjeras neatrodytų nuobodus, jie jį atnaujino ryškiai geltona sofa, kurią galima lengvai transformuoti į patogią dvigulę lovą. Patogumui užtikrinti, dizaineriai pasirinko minimalistinį juodų kavos staliukų rinkinį.

Baltos spintos ir komoda su odinėmis rankenėlėmis suteikė daug vietos daiktams, o pagalvėlės, pledas ir metalinės vazos – jaukumo.

Pirmas aukštas prieš transformaciją

Pirmas aukštas po transformacijos

Paprastume slypintis grožis

Dizaineriai išlaikė erdvės vientisumą net ir virtuvės kampe. Juodai balta linija kartu su šviesaus medžio širma atrodo labai moderniai ir švariai, prie to prisideda ir įmontuota buitinė technika.

Virtuvė nuo svetainės buvo atskirta. Čia taip pat pirmenybė teikiama paprastumui. Kėdėms ir stalui jie pasirinko elegantišką formą, klasikinį skandinavišką dizainą ir baltos bei šviesios medienos derinį.

Dizaineriai taip pat pasirūpino tinkamu apšvietimu, todėl virš valgomojo stalo yra keli taškiniai ant lubų kabinami šviestuvai ir vienas neįprastas šviestuvas.

Juoda spalva kaip jungiamasis elementas

Juoda spalva tapo ir pagrindine naujo vonios kambario tema. Be santechnikos gaminių, dizaineriai ją panaudojo keliems aksesuarams – rankšluosčių laikikliui, dozatoriams ir apšviestam veidrodžiui.

Visa tai jie papildė pilko betono plytelėmis ir apmušalais, puikiai išpildančiais bendros transformacijos konceptą.

Pramoninį charakterį taip pat pabrėžė metaliniai durų rėmai su slankiojančiomis durimis ir pirmojo aukšto įėjimo zonoje esanti drabužių lentyna.

Vonios kambarys su prieškambariu prieš transformaciją

Vonios kambarys su prieškambariu po transformacijos

Transformacijos kūrėjai

Už šio interjero transformaciją buvo atsakingi dizaineriai Zuzana Schubertova ir Viktoras Čikošas.