Kaip sukurti svajonių būstą: gyvenimas kaimiško stiliaus apsuptyje

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Hana puikiai žino, kaip santykiai gali apsunkinti gyvenimą. Nors ji svajojo apie harmoningus santykius amžiams, net ir antrojoje santuokoje jai nepavyko pasiekti trokštamos laimės.

Dabar ji gyvena su dukromis Zdenka ir Hanka nedideliame name, tačiau jo išplanavimas nelabai tinka trijų moterų namų ūkiui. Trapi ir palūžusi moteris neturi nei jėgų, nei lėšų jam suremontuoti.

Semkitės įkvėpimo iš dizainerių Veronikos Haroldovos ir Renatos Papai sukurtos namo transformacijos.

Būstas trims merginoms

Namuose, kuriuos Hana paveldėjo iš savo močiutės, yra keturi mažesni kambariai ir virtuvė. Prieš apsigyvenant čia, jos brolis su žmona padėjo Hanai atlikti remonto darbus. Jie ne tik pasirūpino nauja elektros instaliacija, bet ir išklojo plyteles.

Interjerui dar reikėjo didesnio remonto. Ypač svarbūs Hanai buvo jos dukterų kambariai. Iki šiol jos gyveno viename kambaryje. Ji tikėjosi, kad dizaineriai padės suprojektuoti jų namus taip, kad būtų atsižvelgta į trylikametės Zdenkos ir penkiametės Hankos poreikius.

Taip pat buvo pakeista virtuvė ir prie jos prijungta svetainė, taip pat prieškambaris. Dizaineriai sukūrė tris naujus, spalvų kupinus kambarius, kuriuose mielai gyvens trys skirtingo amžiaus merginos.

Svetainė prieš transformaciją

Svetainė po transformacijos

Paprastumas su kaimišku prieskoniu

Tam, kad interjeras atrodytų vientisas, pirmiausia reikėjo suvienodinti visų kambarių grindis. Dizaineriai pasirinko riešutmedžio dekorą, kuris, be kita ko, pasikartojo ant stalviršių ir apšvietimo. Jų vizija buvo sukurti elegantišką interjerą su kaimo prieskoniu.

Vėliau jie suderino svetainės ir valgomojo spalvų paletę. Dominuojanti balta spalva ant sienų ir didesnių baldų vizualiai padidino erdvę, o ją papildančios ruda ir kreminė suteikė stabilumo ir jaukumo pojūtį.

Drobinio rašto tapetai, kėdės, bufetas ir televizoriaus staliukas suteikė saikingą kaimiško stiliaus porciją, būdingą greta esančiai virtuvei, nuo svetainės atskirtai stumdomosiomis durimis.

Švaros ir erdvumo pojūtis

Dizaineriai virtuvėje pasirinko šviesų U formos spintelių išdėstymą su ąžuolo spalvos ir rašto stalviršiu. Šiuo atveju, interjerą pagyvinti padėjo ir balta spalva, kuri taip pat suteikė patalpai švaros ir erdvumo pojūtį.

Žemo profilio durelės, plytelės ir žalsvi tapetai aplink langą suteikė virtuvei kaimiškos nuotaikos.

Harmonijos įspūdį taip pat sustiprino pasirinkta subtili šiuolaikinė buitinė technika.

Virtuvė prieš transformaciją

Virtuvė po transformacijos

Kampelis merginai

Dizaineriai įgyvendino ir vyresniosios dukters svajonę turėti savo kambarį, kurį sukūrė iš sandėliuko. Vos keliuose kvadratiniuose metruose jiems pavyko sukurti skoningą mergaitišką kampelį, įskaitant kosmetikos kampelį su taburete. Didelis veidrodis padėjo vizualiai padidinti interjerą.

Vis dėlto labiausiai akį traukianti vieta - lova. Dėl tinkamo išdėstymo, daugybės pagalvių ir plazdančių užuolaidų šonuose ji tapo ne tik patogia vieta miegoti, bet ir labai romantišku kampeliu, suteikiančiu daug privatumo.

Dizaineriai paisė ir mamos pageidavimo - išsaugoti dukrų nuotraukas. Jie sukūrė jų koliažą, kuris puošia sieną virš komodos.

Sandėliavimo patalpa prieš transformaciją

Merginos kampelis po transformacijos

Prieškambaris prieš transformaciją

Prieškambaris po transformacijos

Rožinis miestelis

Dizaineriai taip pat daug dėmesio skyrė penkiametės Hankos kambariui. Jų sukurtas dizainas jį pavertė miela rožine karalyste.

Pirmiausia, ant platesnės sienos jie pagamino MDF namelius, kurie dėl LED apšvietimo primena mažą miestelį mėnulio šviesoje.

Taip pat jie šviesia užuolaida atskyrė erdvę su dviaukšte lova, spalvingu kilimu ir įvairiomis daiktų laikymo vietomis, taip atskirdami žaidimų ir poilsio zoną nuo susikaupimui skirtos erdvės. Susikaupimo erdvės viduje jie pastatė kėdę ir rašomąjį stalą su staline lempa.

Vaikų kambarys prieš transformaciją

Vaikų kambarys po transformacijos

Transformacijos kūrėjai

Dizainerės Veronika Haroldova ir Renata Papai buvo atsakingos už šio interjero transformaciją.