Vasaros išpardavimas | Sutaupykite iki 50 % →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Naujųjų metų pažadai

Neretai prasidėjus naujiems metams užplūsta ryžtas ką nors gyvenime keisti – įsipareigoti gyventi sveikiau, daugiau laiko leisti su artimaisiais, išmokti gaminti ir t.t. Tačiau daugeliui iš mūsų pradinis entuziazmas trunka tik kelias savaites. Atrinkome 7 populiariausius Naujųjų metų pažadus, kad jums būtų lengviau.

1. Sveika gyvensena

Šis pažadas apima reguliarų fizinį aktyvumą, tinkamą poilsį ir sveiką mitybą. Tačiau atminkite, kad Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną, todėl šią užduotį reikia atlikti žingsnis po žingsnio. Stenkitės dažniau gaminti maistą namuose, po ranka turėkite vandens gertuvę ir susiraskite sportą, kuris jums būtų tikrai įdomus, taip padidinsite savo šansus laikytis naujos, sveikesnės rutinos. Įsigykite kokybišką čiužinį ir patalynę, kuri leis puikiai išmiegoti ir pailsėti kiekvieną naktį.

2. Geresnis laiko organizavimas

Šiandien visi susiduria su ta pačia problema – per daug darbo ir per mažai laiko. Sužinokite, kaip geriausiai organizuoti laiką ir nustatyti prioritetus, kad visuomet viską suspėtumėte. Kalendoriai ir planuokliai padės susitvarkyti kasdienę rutiną. Visada planuokite savo darbus bent prieš savaitę ir skirstykite darbus į dienas. Rytą pradėkite nuo sunkiausių pareigų, o lengviausias palikite popietei. Darbe taip pat svarbu jaustis patogiai, todėl savo darbo vietą aprūpinkite kokybiškais baldais.

3. Tvarka ir švara

Sakoma, kad jei pavyksta išlaikyti tvarką buityje, tai ji gyvens ir galvoje. Tad jei norite gyventi harmonijoje, turėtumėte pasirūpinti jus supantčiu išoriniu pasauliu. Nereikia kasdien kruopščiai valyti viso buto. Tereikia kiekvienai dienai suplanuoti vieną nedidelę smulkesnę užduotį. Taip išlaikysite tvarką namuose, o namų ruoša neužims tiek daug laiko ir nekels bereikalingo streso, net ir netikėtai apsilankius svečiams.

4. Daugiau laiko mylimiems žmonėms

Esate užsiėmęs kasdienėmis pareigomis ir kartais visai neturite laiko artimiesiems? Pabandykite naujaisiais metais daugiau laiko skirti mylimiems žmonėms. Praleiskite keletą vakarų kartu vakarieniaudami, pasikalbėkite prie puodelio kavos. Vasarą galite mėgautis piknikais ar kepsninės teikiamais malonumais lauke. Stalo žaidimai taip pat gali būti puiki pramoga norint praleisti daugiau laiko su šeima.

5. Tvarumas

Tvarumas vis populiarėja, todėl paruošėme jums daug pagalbininkų, kurie padės išlaikyti tvarumą namuose. Perdirbtos šiukšlių dėžės, metaliniai šiaudeliai, medvilniniai maišeliai maistui, daugkartiniai indeliai ar net vakuuminiai maišai, kurių dėka jūsų maistas ilgiau išliks šviežias šaldytuve. Minimalizmas taip pat siejamas su tvariu stiliumi. Namų ūkyje naudokite mažiau daiktų, bet rinkitės kokybiškus, kurių nereikės dažnai keisti.

6. Laikas sau

Esate nuolat užsiėmęs ir neturite laiko atsipalaiduoti ar užsiimti savo pomėgiais? Pabandykite šiek tiek sulėtinti tempą ir pasirūpinkite savimi. Jei esate aistringas knygų skaitytojas, namuose sukurkite skaitymo kampelį, kuris leis atsikvėpti po kasdienių darbų. Taip pat galite pasilepinti atpalaiduojančia vonia su kvapiosiomis žvakėmis ir veido kauke.

7. Maisto gaminimas

Ar dažniausiai jūsų ruošiamas patiekalas yra sumuštinis su dešra, o jūsų gaminimo įgūdžiai apsiriboja kiaušiniene? Maisto gaminimas nebūtinai turi būti sudėtingas procesas. Viskas bus daug paprasčiau, jei jūsų virtuvėje bus aukštos kokybės indai ir įrankiai, kurie didžiąją dalį darbo atliks už jus. Bonami asortimente rasite daug praktiškų virtuvės pagalbininkų, kurie leis greitai ir paprastai paruošti sveikų patiekalų.