Iki -25% nuolaida svetainei | Sutaupykite →
Turime naują programėlę | Visos naudos →
10 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Foteliai ir krėslai

Mūsų svetainėje galite išsirinkti fotelį kaip bendros baldų kolekcijos dalį arba kaip pavienį baldą. Rinkdamiesi apsvarstykite, kiek laiko praleisite šiame fotelyje. Jei daug, pagalvokite apie savo patogumą - rinkitės pagal medžiagos kokybę, dizainą, funkcionalumą ir atlošo aukštį.

Mūsų svetainėje galite išsirinkti fotelį kaip bendros baldų kolekcijos dalį arba kaip pavienį baldą. Rinkdamiesi apsvarstykite, kiek laiko praleisite šiame fotelyje. Jei daug, pagalvokite apie savo patogumą - rinkitės pagal medžiagos kokybę, dizainą, funkcionalumą ir atlošo aukštį.

Filtrai ir rūšiavimas
Krėslo tipas
Spalva
Apmušalas
Išpardavimas
Naujienos
Filtrai ir rūšiavimas
Rodomi 48 iš 288 gaminių

Kaip išsirinkti krėslą?

Išsirinkus tinkamą kokybišką krėslą, jis taps viena mėgstamiausių poilsio vietų, o kartu ir priežastimi grįžti į namus. Nesvarbu, ar renkatės krėslą skaitymui ar poilsiui, egzistuoja keletas bendrų patarimų, kurie padės išsirinkti tobulą baldą.

Apgalvokite, kam dažniausiai naudosite krėslą

Turbūt pirma į galvą šovusi mintis yra tiesiog sėdėti. Tačiau krėslas tarnauja ir kaip neatsiejama žaidimo šachmatais, televizijos žiūrėjimo ar poilsio dalis.

Atpalaiduojantys krėslai skirti atsipalaiduoti, skaityti ar klausytis muzikos. Patogumas yra svarbiausia. Todėl rinkitės atlošiamą krėslą su porankiais ir kušetę ar taburetę. Būtų protinga pasirinkti tokią medžiagą, kurią būtų lengva valyti.

Krėslai su atlošu taip pat tarnauja kaip kėdė žiūrėti televizorių. Tokie krėslai gaminami įvairaus dizaino ir yra labai universalūs. Štai kodėl jis taip lengvai randa savo vietą miegamuosiuose ir darbo kambariuose. Be to, jis taip pat puikiai tinka ir svetainėje.

Supamosios kėdės maloniai atpalaiduos po įtemptos dienos. Juk nuo mažens buvome įpratę būti sūpuojami. Tai viena iš priežasčių, kodėl supamoji kėdė pravers ir mamoms su mažais vaikais. Įdomi alternatyva šiems modeliams – interjerą puošiantys pakabinami krėslai. Jį galite pritvirtinti prie lubų arba (atrinktų modelių atveju) prie specialaus stovo.

Klasikiniai minkšti krėslai patiks visiems. Jie puikiai tiks tiek darbo kambariui, tiek svetainei. Tik nuo jūsų priklauso, ar pasirinksite modelį su porankiu ar be jo, ir kokio kietumo sėdynę rinksitės. Šioje kategorijoje Bonami taip pat rasite sulankstomų ir futoninių krėslų, kurie tiks miegui.

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis krėslą?

Būtinai atkreipkite dėmesį į pagrindinius parametrus. Tai yra matmenys, atitinkantys jūsų svorį ir laisva erdvė interjere. Svarbi ir krėslo apkrova bei svoris – ypač jei kėdę judinate dažniau.

Krėslo medžiaga

  • Kasdien naudojamas krėslas turi būti pagamintas iš lengvai valomos medžiagos. Jei ant krėslo sėdės maži vaikai, ant jo uždėkite plaunamą užvalkalą.
  • Jei norite įsigyti antklodę arba ieškote papildomo užvalkalo, kurį galėtumėte reguliariai keisti, rinkitės modelį, kurio paviršius neslysta.
  • Ar krėslas bus dekoratyvesnis ir/ar bus naudojamas tik retkarčiais? Daugiau dėmesio skirkite krėslo dizainui ir pasirinkite norimą apmušalą.
  • Odinis krėslas yra prabangi bet kokio interjero puošmena. Tačiau jam, kaip ir bet kuriam odos gaminiui, reikia ypatingos priežiūros. Tokio baldo nerekomenduojama rinktis jei turite vaikų ar augintinių.

Kiti krėslų tipai

Neradote tai, ko ieškojote?

Jei svarstote apie darbo krėslo įsigijimą, žvilgtelėkite į kategoriją Biuro kėdės, kurioje rasite itin patogius sėdimuosius baldus, kurie jūsų darbo kambariui suteiks dar daugiau patogumo. Sodo kėdžių asortimente galima rasti net prasčiausioms oro sąlygoms atsparių baldų sodui, balkonui ar terasai.