Iki -25% nuolaida svetainei | Sutaupykite →
Turime naują programėlę | Visos naudos →
10 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Sits

Prekės ženklas Sits turi tik vieną tikslą – maksimalų klientų patogumą. Jis gamina kokybiškus, ilgai tarnaujančius sėdimuosius baldus, kurie gali būti naudojami ilgus metus. Įmonės istorija siekia 1993 metus. Buvęs šeimos verslas pamažu tapo prekės ženklu, kuris dabar yra daugelio Europos ir Šiaurės Amerikos namų interjerų dalis.

3 priežastys pasirinkti prekės ženklą Sits

Sits yra žinomas Švedijos prekės ženklas, turintis daugiau nei 30 metų patirtį. Tarp jos gaminamų baldų galite rasti klasikinių ir miegamųjų sofų, stilingų fotelių ir kitų gaminių. Sits gaminiams būdingas maksimalus komfortas, aukšta kokybė ir skandinaviškas stilius.

30 metų rinkoje
Nuo pat įkūrimo įmonė nuėjo ilgą kelią. Šiandien kelių darbuotojų gamykla yra stipri ir stabili įmonė, kurios produkciją perka klientai Europoje, JAV ir Kanadoje.

Amatų gamybos tradicija
Visi Sits prekės ženklo baldai gaminami Europoje. Kad rezultatas būtų tobulas, įmonė modernius gamybos procesus derina su tradiciniu meistriškumu.

Dėmesys gamtai
CO2 emisijų mažinimas, žaliosios energijos naudojimas, plastiko atliekų perdirbimas kai kurių apmušalų audinių gamybai. Prekės ženklas Sits yra atsakingas.

Prekės pagal kategoriją

Filtrai ir rūšiavimas
Kaina
Prieinamumas
Pasiūlymo tipas
Išpardavimas
Filtrai ir rūšiavimas
Kaina
Prieinamumas
Rodomi 23 iš 23 gaminių