15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Spintos organizavimo patarimai

Ar jūsų spinta lūžta nuo drabužių gausos, bet vis tiek dažnai jaučiatės prislėgti, kad neturite ką apsirengti? Galbūt atėjo laikas pertvarkyti savo spintą ir pasinaudoti proga šiek tiek išmaniau susitvarkyti savo garderobą.

Prisijunkite prie mūsų ir mes parodysime, kokios priemonės padės racionaliai išnaudoti visą spintos erdvę ir kokie spintos organizavimo įrankiai gali padėti palaikyti idealią tvarką.

1. Pradėkite nuo drabužių rūšiavimo

Pirmajame rūšiavimo etape reikia atsikratyti nenaudojamų drabužių, kurie užima vietą stalčiuose ir spintelėse. Šis procesas nėra lengvas! Tačiau nenaudojami daiktai užima itin vertingą spintos vietą, o kartu apsunkina kasdienį drabužių rinkimosi procesą.

Visus drabužius, kurių per pastaruosius metus niekada neapsivilkote, galite kūrybiškai išlydėti į kitas rankas. Suorganizuokite mainų mugę su draugais arba paaukokite nenešiojamus drabužius labdarai. Tik atminkite, kad labdarai paaukoti drabužiai turi būti švarūs ir be skylių – tokie, kokių patys norėtumėte gauti.

Savo spintoje laikykite tik tai, kas jus džiugina

Garsi rūšiavimo guru Marie Kondo rekomenduoja paeiliui pasiimti kiekvieną drabužį ir pasvarstyti, ar jis tikrai jus džiugina. Jei ne, turėtumėte su juo atsisveikinti.

Pamatysite, jus užklups lengvumo jausmas, kai atsikratysite visiškai naujų, niekada nevilkėtų džinsų, kuriuos laikėte spintoje tik tam, kad galbūt kadanors numetus porą papildomų kilogramų galėtumėte juos apsivilkti. Arba atsisveikinkite su ta brangia dizainerio suknele, su kuria niekada nesijautėte patogiai. Perleiskite šiuos daiktus į kitas rankas, ir galbūt jie iš naujo sužibės.

2. Sezoniniai drabužiai

Vargu ar prasidėjus naujam sezonui kai kuriuos savo drabužius vilkėsite dar bent šešis mėnesius. Palengvinkite savo gyvenimą ir laikykite visus sezoninius drabužius dėžėse ar maišeliuose. Prieš paslėpdami įsitikinkite, kad visi drabužiai yra švarūs ir išskalbti.

Supakuotus drabužius geriausia laikyti sausoje, vėsioje ir tamsioje vietoje. Naudodami vakuuminę pakuotę, kuri suspaudžia drabužius, galėsite nesijaudinti, kad sezoniniai drabužiai užims daug vietos jūsų spintoje ar sandėliuke.

Sulankstomi laipteliai leis lengvai pasiekti net aukščiausias lentynas, kurios idealiai tinka sezoniniams drabužiams laikyti.

3. Drabužių laikymas

Pirmiausia ant pakabų pakabinkite lengvesnio audinio drabužius, kurie reikalauja atidesnės priežiūros ir lengvai glamžosi. Naudokite plačias pakabas, idealiai tiks pakabos iš aksomo arba su neslidžiomis juostelėmis. Vielinės pakabos gali pažeisti subtilų pečių srities audinį.

Naudokite specialiai sukurtas pakabas diržams, rankinėms ir skrybėlėms. Jos padės rasti viską vienoje vietoje, o taip pat palengvins visos kolekcijos peržiūrą. Rūšiuokite drabužius ant pakabos pagal kategoriją arba ilgį – nuo ​​ilgiausio iki trumpiausio.

Drabužius stalčiuose išdėliokite „vertikaliai“

Laikydami marškinėlius, kelnes ar megztinius stalčiuje, drabužius dėkite ne vieną ant kito, o vertikaliai. Taip galėsite lengvai matyti visus savo drabužius ir nereikės išversti visos krūvos, kai norėsite surasti tą vieną drabužį. Naudodami šią sistemą išlaikysite tvarką dar ilgiau.

Drabužių išdėstymas spintos lentynose

Reguliuojamos, papildomos lentynos ir pakabinamos tvarkyklės leis efektyviau išnaudoti erdvę jūsų spintoje ir lengviau peržiūrėti bei rasti tai, ko jums reikia.

Kedro rutuliukų kvapas neleis kandims sugadinti jūsų mėgstamų megztinių. Tolygiai paberkite jų į stalčių ar spintos lentynas.

Taip pat nepamirškite susitvarkyti papuošalų. Su papuošalų organizavimo priemonėmis jums nebereikės ieškoti pamestų auskarų poros.

Ar reikia pagalbos organizuojant ir tvarkant kitus kambarius? Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patarimų ir rinkitės praktiškus virtuvės pagalbininkus.