-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Terasos pertvarkymas su Ágnes Hőger-Lajos iš Wardrobe&Home Design

Pintér Boróka
Pintér Boróka
Bonami Blogger

Nesvarbu, ar tai būtų sodas, balkonas, ar kiemelis, erdvės eksterjerą riboja tik vaizduotė: Wardrobe & Home Design savininkė Ágnes Hőger-Lajos nusprendė sukurti savo oazę lauke. Įsitaisykite patogiai ir pasisemkite įkvėpimo iš tikrai kūrybingos, stilingos ir, svarbiausia, neįtikėtinai jaukios terasos!

Nuo niūrios terasos iki stilingos svetainės lauke

„Kai persikėlėme į naujus namus, terasa nebuvo prioritetas. Nusipirkome pirmą dėmesį patraukusį baldą ir neskyrėme nei laiko, nei pastangų jos dekoruoti ar parinkti tinkamas detales. Laikui bėgant paaiškėjo, kad baldas, kuris atrodė tobulas, mums buvo per didelis. Krėslai buvo per sunkūs, užėmė per daug vietos, o pilka spalva nebuvo tinkamas pasirinkimas. Terasoje lauke praleisdavome nedaug laiko, nes joje trūko jaukumo.

Mūsų senoji terasa buvo pilka ir nuobodi. Ji buvo funkcionali, bet mes negalėjome išnaudoti jos erdvės. Naujoji koncepcija labiau primena poilsio kampelį, kuriame visa šeima gali patogiai įsitaisyti. Terasa yra jauki, erdvi, o dekoracijos suteikia jai tikro asmeniškumo.“

Minimalistinis prieš gremėzdišką stilių

„Nemėgstu perkrautų erdvių. Minimalistinis gyvenimo būdas man labai artimas, nekaupiu nereikalingų daiktų. Tai atsispindi ir mano interjero stiliuje. Kruopščiai parinktos medžiagos ir paprastos formos man yra svarbiau nei įvairių daiktų kaupimas.

Modernios sodybos stiliuje, kuris būdingas ir mūsų butui, ir terasai, paprastas dizainas labai gerai dera su natūraliomis medžiagomis.“

Tobulų lauko baldų paslaptis

„Apsidžiaugiau, kai susidūriau su šiais rotango išvaizdos sofa ir krėslu. Dėl pintos rotango konstrukcijos, erdvė tapo dar erdvesnė ir šviesesnė, o šviesios spalvos pagalvėlės atrodė tarsi pagamintos šiai erdvei.

Betono apdailos stalą įsimylėjome iš pirmo žvilgsnio. Šis didelis, tvirtas baldas puikiai papildė erdvias rotango sėdynes. Vintažinio stiliaus lauko kilimas ne tik pagyvino dideles pilkas grindinio plokštes, bet ir buvo praktiškas pasirinkimas.“

Grožis slypi detalėse

„Šalia baldų pastatėme netikrus bananmedžius, nes, deja, nelabai mokame prižiūrėti augalus. Per daugelį metų įsigijome keletą terasos augalų, bet nė vienas jų neišgyveno sezono. Augalams išleidome daug pinigų, todėl nusprendėme rinktis dirbtinį augalą, kurio nepuola jokios ligos ir kuris neišdžius, kai išvyksime atostogauti.

Be baldų pasirinkimo, daug dėmesio skyriau ir detalėms. Ant sofos puikiai atrodo kaimiško stiliaus pagalvėlės ir antklodė. Terasai išrinkau aksesuarus iš keramikos, medienos ir tekstilės.

Atsipalaidavimo oazė 12 kvadratinių metrų plote

„Mūsų namuose terasa yra hibridinė erdvė: nuo pavasario iki rudens ją naudojame kaip antrąjį gyvenamąjį kambarį. Į 12 kvadratinių metrų terasą patenkama iš atviro išplanavimo svetainės su virtuve. Laikant duris atviras, susidaro didelė atvira erdvė, kurioje sklando švelnus vėjelis. Taigi, kol gaminu maistą, matau, kaip mano mažoji piešia arba žaidžia terasoje. Čia geriame rytinę kavą, vakarais – vyną, o ištraukę ekraną su draugais žiūrime įdomiausius filmus.“