Iki -25% nuolaida svetainei | Sutaupykite →
Turime naują programėlę | Visos naudos →
10 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Universal

Universal yra pirmaujantis Ispanijos kilimų prekės ženklas nuo 1983 metų. Su daugiau nei 35 metų patirtimi, gerai apgalvotu gamybos procesu ir griežtu taisyklių sekimu, jie siūlo aukštos kokybės produktus, padedančius sukurti išskirtinę ir patogią erdvę pagal jūsų individualų skonį.

3 priežastys rinktis Universal

Prekės ženklas Universal savo populiarumą visame pasaulyje pelnė dėl kruopštaus požiūrio į visus gamybos proceso etapus ir dėmesio net mažiausioms smulkmenoms. Tai dėka prekės ženklo įsipareigojimo kokybei ir dizainui. Naudojamos medžiagos kruopščiai atrinktos keturiose šalyse – Ispanijoje, Turkijoje, Indijoje ir Belgijoje.

Kruopštus gamybos procesas
Su nuosava gamybos sistema, naujausia technika ir didelėmis gamybos bei sandėliavimo patalpomis užtikrinama visapusiška kiekvieno proceso kontrolė ir aukšta kokybė.

Kruopštus ir novatoriškas požiūris
Universal labai atidžiai renkasi medžiagas. Glaudžiai bendradarbiaudama su dizaineriais ir technikais, Universal nuolat diegia naujoves, siekdama, kad produktai atitiktų šiuolaikines tendencijas.

Rūpestis sveikatai ir gamtai
Prekės ženklas griežtai atitinka Europos REACH reglamentą, užtikrinantį sveikatos saugą. Tuo pat metu, dėl visiškos gamybos metu susidarančių atliekų kontrolės ir perdirbimo, sumažinamas neigiamas poveikis aplinkai.

Filtrai ir rūšiavimas
Serija
Kaina
Prieinamumas
Išpardavimas
Naujienos
Filtrai ir rūšiavimas
Kaina
Prieinamumas
Rodomi 48 iš 1645 gaminių