Žvakė Slavic Edition: #64 Sequoia, Eben and CedarAromatinė, iš sojų vaško, kedro kvapas/sekvojos kvapas, degimo laikas 40 h, dagčių skaičius 1 vnt., ø 6,5 cm, aukštis 8 cm, … daugiau
Perfumed Prague žvakės gaminamos rankomis iš 100 % sojų vaško, kuris pagamintas iš genetiškai nemodifikuotų augalų. Dėl to žvakės yra veganiškos, suyrančios ir netoksiškos.
Kvapų esencijos gaunamos iš Prancūzijos miesto Graso, dažnai vadinamo kvapų sostine. Svarbiausia - rūpestis mažiausiomis detalėmis ir ekologiškumas.
Sudegus stiklainiui įkvėpkite jam antrą gyvenimą - jis puikiai tinka papuošalams laikyti arba kaip vazonėlis mažiems augalams.
AromatinėIš sojų vaškoKedro kvapas/sekvojos kvapasDegimo laikas 40 hDagčių skaičius 1 vnt.Ø 6,5 cmAukštis 8 cm
Visi parametraiDydis, medžiaga, ...
Produkto užklausa
Ar jums reikia pagalbos dėl parametrų ar pasirinkimo?