15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Atraskite naują prabangaus bohemiško stiliaus tendenciją

Michaela Šelenberková
Michaela Šelenberková
Bonami Blogger

Atsipalaidavęs boho ir prabangaus glamūro stiliai tokie skirtingi, kad jie paprasčiausiai negalėtų derėti kartu. O gal... galėtų?

Pamatykite, kaip nuostabiai gali atrodyti prabangaus stiliaus derinys su natūraliais ir žemiškais elementais. Atraskite prabangaus bohemiško interjero tendenciją kartu su mumis.

Gaminiai

Kuo išsiskiria prabangus bohemiškas stilius

Prabangų bohemišką stilių įkvepia muzika, menas, kelionės ir elegancija. Derinant tekstūras, spalvas bei tinkamus aksesuarus, jis sukuria gyvybingą ir turtingą įspūdį.

Jis jums puikiai tinka jei savo bohemišką interjerą retkarčiais norite pagyvinti pasitelkdami puošnius aksesuarus. Ir atvirkščiai, net ir išskirtinį glamūrinį interjerą galima sušvelninti natūraliais elementais ir bohemiška laisve.

Gaminiai

Kaip sukurti prabangų bohemišką stilių:

Prabangus bohemiškas stilius tinka laisvos dvasios interjerams, todėl negalime tiksliai pasakyti, kaip jis turėtų atrodyti. Tačiau galime duoti keletą puikių patarimų, kurie padėtų jį prisijaukinti.

Šiai tendencijai būdingi daug įdomių ir keistų detalių deriniai. Galite naudoti įvairius mažus suvenyrus iš kelionių, turgaus ar močiutės palėpės. Mus domina paveikslai ir dekoracijos, už kurių slepiasi istorija, nuotykiai ir įspūdžiai. Arba bent jau taip atrodo.

Pradėkite sluoksniuoti. Pavyzdžiui, neutralios spalvos sofą paįvairinkite makrame pagalvėlėmis, rytietiškų raštų šviestuvo gaubtu ar jūržolės pufu. Įdomios tekstūros taps geriausiu jūsų draugu.

Derinkite natūralias spalvas, pavyzdžiui, žalią, rudą ar violetinę su drąsiu auksu ar sidabru.

Gaminiai

Panašūs įkvėpimai