-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Bohemiško stiliaus dekoracijos

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Nemėgstate perfekcionizmo ir vengiate minimalizmo? Tačiau mėgstate spalvas ir manote, kad subtilūs netobulumai yra įrodymas, kad interjeras yra gyvas?

Tuomet bohemiškas gyvenimo stilius puikiai tiks jūsų laisvai sielai. Pagrindinė jo taisyklė paprasta – kuo daugiau, tuo linksmiau. Sužinokite mūsų svarbiausius patarimus, kaip įsirengti boho stiliaus butą.

7 patarimai, kaip įsirengti bohemiško stiliaus interjerą

Derinkite skirtingų tekstūrų dekoracijas ir aksesuarus: jūržolė, mediena, medvilnė, džiutas, nendrės, oda, šiurkštūs mezginiai ir makrame. Sluoksniavimas ir yra tai, kas bohemišką stilių paverčia tokiu patraukliu.

Kuo daugiau augalų, tuo geriau. Jie išsiskirs natūraliuose vazonuose arba makrame raštų augalų laikikliuose.

Rinkitės įvairių audinių raštų aksesuarus. Rytietiški, mandalų, gėlių ir gyvūnų motyvai. Leidžiama bet kas.
Įkomponuokite sentimentalią vertę turintį aksesuarą arba daiktą. Tai suteiks kambariui asmeniškumo ir jaukumo.

Negailėkite dekoratyvinių šviestuvų. Žibintai, lempos, žvakidės ir kabančios lemputės sustiprins atpalaiduojančią atmosferą.

Boho interjero spalvinė gama yra šiltų, žemiškų, natūralių atspalvių, tačiau ją puikiai pagyvinsite ryškiaspalviu geltonos, raudonos ar turkio spalvos elementu – viskas priklauso nuo jūsų.

Interjerą papildykite metaliniais akcentais. Žalvarinis rėmas, vazonas ar vario spalvos šviestuvas leis atsiskleisti aplinkinėms natūralioms tekstūroms.