-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Atraskite naują tendenciją: terrazzo apdailą

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Teraco raštas dažniausiai žinomas kaip klasikinė "taškuota" medžiaga ant grindų ar plytelių. Pastaraisiais metais šis dekoras sulaukė daug dėmesio interjero dizaine.

Jums smalsu, bet neturite drąsos įsigyti iš šios medžiagos pagamintą virtuvės stalviršį ar laiptus? Todėl pateikiame jums daugybę patarimų, kaip mažesnes dekoracijas dekoruoti teraco raštu.

Daugybė teraco dekoro formų

Didelis teraco rašto privalumas yra jo universalumas. Minimalistams patiks jo vienspalvis variantas. Kita vertus, žaismingesnė pastelinių spalvų versija išsiskirs daugelyje interjero stilių - retro, eklektiškame ir maksimalistiniame.

Kur tinka terrazzo?

Terrazzo kaip originalus akmuo naudojamas jau tūkstančius metų, tačiau tik pastaruoju metu jis pradėtas naudoti mažesniuose aksesuaruose, tiek akmens, tiek atspaudo pavidalu.

Taigi net jei nesinori iš karto šiuo raštu išklijuoti vonios kambario plytelėmis, galite juo mėgautis ir paįvairinti savo virtuvę, miegamąjį, svetainę, vonios kambarį ar sodą. STereikia pasirinkti tinkamus priedus - ąsočius, puodus, kabliukus, pagalvėles ar patalynę.

Panašūs įkvėpimai