15% nuolaida su kodu VASARA15 | Sutaupykite →
10 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Dovanos vaikams

Yra tiek daug būdų, kaip padaryti vaikus laimingus. Jums tereikia žinoti, nuo ko pradėti. Žvilgtelėkite į įvairius žaidimus, žaislus, stalo žaidimus, meno ir sporto reikmenis ar vasaros įrangą. Vyresniems vaikams bus įdomi stilinga elektronika ar interjero detalės. Norėdami gauti daugiau patarimų, susijusių su amžiumi, peržiūrėkite mūsų dovanas paaugliams ir dovanas vaikams iki 1 metų.

Idėjos

Filtrai ir rūšiavimas
Kaina
Filtrai ir rūšiavimas
Kaina
Rodomi 48 iš 2815 gaminių

Dovanų idėjos vaikams

Išrinkti dovaną vaikams paprasta. Su mažesniais vaikais neapsiriksite pasirinkę interaktyvų žaislą, kuris padės ugdyti jų įgūdžius. Su vyresniais vaikais dažniausiai užtenka paklausti, ko jie nori. Tikrai gausite keletą dovanų idėjų.

O jei nežinote ką dovanoti, ar dovaną planuojate kaip staigmeną, paruošėme daugybę idėjų, suskirstytų pagal vaikų amžių.

Dovanos vaikams nuo 2 metų

Pačius mažiausius vaikus visada pradžiuginsite žaidimu. Tiks paprastos dėlionės, konstravimo rinkiniai, net vaikiški indai, kurie vakarienę pavers kiek žaismingesne. Kiek daug džiaugsmo gali suteikti tokia vaikiška palapinė!

Nesvarbu, ar rinksitės pliušinį žaislą, lėlę ar medinį žaislą, su kiekvienu iš jų jūsų mažylis pasaulį atras su džiaugsmu.

Daugiau idėjų:

 • dėlionės
 • žaislai virėjams
 • konstruktoriai
 • pliušiniai žaislai
 • automobiliai
 • Dovanos (iki)mokyklinukams

  Rinkdami dovaną ikimokyklinukui, rinkitės žaidimus. Jie linksmi ir lavina tiek kūrybiškumą, tiek kitus reikalingus įgūdžius. Turime platų pasirinkimą. Tik nuo jūsų priklauso, ar norite lavinti vaiko susikaupimą, kūrybiškumą, ugdyti loginį mąstymą ar plėsti žodyną.

  Bendravimą skatinantys žaidimai – tinkama dovana tokio amžiaus vaikams. Jie ne tik atneša daug gerų emocijų, bet ir ugdo sąžiningo žaidimo jausmą. Visada geras pasirinkimas yra reikmenys mokyklai.

  Daugiau idėjų:

 • vaikiški mediniai žaislai – žaislinė virtuvė, parduotuvė, stalas su įrankiais
 • lėlės, vežimėliai
 • piešimo reikmenys –⁠⁠⁠ kreidelės, žymekliai, įprasti dažai ir veido dažai
 • žaislai muzikantams –⁠⁠⁠ ksilofonas, būgnas, fleita ar net gitara
 • projektoriai ir kaleidoskopai – kurie padės sukurti dar magiškesnius pasakojimus prieš miegą
 • Dovanos moksleiviams

  Išrinkti tinkamą dovaną moksleiviui nėra lengva, nes vaikas jau turi savų pomėgių, norų, idėjų ir skonių. Todėl gera strategija yra tiesiog jo paklausti, kas jį pradžiugintų, ko jam reikia. Jei dovaną išrenka tėvai, jie gali derinti malonumą su nauda ir tiesiog išrinkti naujus baldus ar aksesuarus vaikų kambariui. Rašomasis stalas arba namo formos lova įkvėps kambariui naujos gyvybės.

  Jei ieškote konkrečių patarimų mergaitėms ir berniukams nuo 7 iki 12 metų, juos rasite šiose kategorijose, aiškiai suskirstytose pagal amžių ir lytį:

  Dovanos paaugliui

  Dovanos paaugliui gali būti tikras iššūkis. Būtina pažinti jo charakterį, skonį ir pomėgius. Pagalvokite apie tai, kuo šiuo metu gyvena jūsų paauglys. Ar tai muzika, ar elektronika ir kompiuteriai, ar jam rūpi gražūs drabužiai, ar jis turi neįprastą pomėgį?

  Universalios dovanos tokio amžiaus merginoms gali būti įvairūs madingi aksesuarai, tokie kaip kuprinės, laikrodžiai, kosmetinės ar papuošalai. O dovanos vaikinams? Rinkitės iš elektronikos ir kelionių reikmenų, juos taip pat pradžiugins ausinės, garso kolonėlės, kuprinė ar daugiafunkciniai kišeniniai įrankiai.

  Norėdami pamatyti daugiau idėjų, eikite į kategoriją: