-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Kaimiško stiliaus interjero detalės namams

Visai kaip kaime! Būtent taip jausitės kaimiško interjero apsuptyje. Pagrindiniai šio stiliaus elementai yra natūralios medžiagos, ypač tiks medinės ir senovinės dekoracijos.

Atėjo metas pasisemti įkvėpimo, kaip papuošti savo namus!

Kaimiško stiliaus virtuvės dekoracijos

Kaimiško stiliaus virtuvė apima viską, kas atrodo pagaminta rankomis. Virtuvėje puikiai tiks ne tik šiurkščios tekstūros vazos, bet ir retro ar vintažinės dekoracijos – pavyzdžiui, išskirtinis kaimiškas sieninis laikrodis su romėniškais skaitmenimis ir skardiniai sieniniai ženklai. Prie kaimo atmosferos taip pat prisidės gėlių ir prieskoninių žolelių vazonai.

Kalbant apie medžiagas, geriausia rinktis grubios tekstūros medieną, emalį, keramiką ir akmens masės gaminius.

Žaidimas kontrastais sukuria įspūdingą efektą. Todėl tekstūruotas medžiagas derinkite su lygiomis, o šviesius elementus – su tamsesniais.


Kaimiško stiliaus svetainės dekoracijos

Daiktai, kurie atrodo tarsi iš antikvariato, puikiai tiks kaimiško stiliaus svetainei. Lengvas oksidacijos sluoksnis ant dirbinių iš metalo tikrai nepakenks, netgi priešingai. Taigi, papuoškite savo kambarį nuotraukomis mediniuose rėmeliuose, metalinėmis sienų dekoracijomis ir skulptūromis iš medienos.

Nepamirškite: mažiau yra daugiau, tad interjero detalės turėtų būti subtilios.

Nors kaimiško stiliaus interjere turėtų vyrauti natūralios spalvos, tikrai nesuklysite, jei šen bei ten pridėsite ryškų akcentą. Interjeras atrodys šiuolaikiškiau ir gaiviau.


Kaimiško stiliaus miegamojo dekoracijos

Kaimiško stiliaus miegamojo nesistenkite per daug apkrauti. Išsirinkite tik kelis elementus. Pageidautina tokius, su kuriais sukursite jaukią ir romantišką atmosferą. Idealiai tinka sojų vaško žvakės arba antikvariniai žvakidės laikikliai. Nepamirškite vintažinio stiliaus žadintuvo.

Vintažinio stiliaus atmosferą miegamajame pabrėš languotos ir gėlėtos pagalvėlės.


Kaimiško stiliaus vonios kambario dekoracijos

Kaimiško stiliaus vonios kambaryje būtinas didelis veidrodis mediniame rėme. Kuo blizgesnis, tuo geriau. Nepamirškite pakabinti keleta paveikslų.

Tikrai nesuklysite pasirinkę kambarinius augalus akmens masės ar terakotos vazonuose.

Kadangi atsipalaidavimo niekada nebus per daug, pridėkite keletą kvapiųjų žvakių ir difuzorių, kad atgaivintumėte visus savo pojūčius.