Prieškalėdinis išpardavimas nuo 20% 10 000+ produktų | Sutaupykite →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Glamūrinio stiliaus namų dekoracijos 

Atsibodęs kambarys vėl gali sužybėti naujomis spalvomis. Net nepakeitus baldų! Įneškite žavesio ir paslapties į savo interjerą su namų dekoracijomis.

Pasinerkite į ekstravagantiškų ir puošnių (kitaip dar vadinamų glamūrinėmis) dekoracijų pasaulį. Sužinokite, kaip jas išsirinkti ir derinti.

Kaip išsirinkti glamūrines dekoracijas

Medžiagos yra svarbiausia, nes dekoracijos turi sudaryti prabangos įspūdį. Nesuklysite pasirinkę stiklą, marmurą, metalus ar kristalus.

Nereikia vengti ir spalvų bei raštų. Puikiai tinka gėlių, gyvūnų ir geometriniai raštai. Taip pat galite derinti raštus ir spalvas, tačiau rezultatas neturėtų atrodyti pernelyg perkrautas. Todėl pradėti reikėtų nuo mažesnių dekoracijų, pavyzdžiui, pagalvėlių, kilimėlių, vazų ir statulėlių.

Glamūrinės miegamojo dekoracijos

Geriausia glamūrinio miegamojo puošmena yra dekoratyviniai tapetai, kurie miegamajam suteikia tekstūros ir spalvų. Galite rinktis gėlių raštus, dygsniuotus arba abstraktaus dizaino. Pasirinktus tapetus derinkite su kitų aksesuarų raštais ir spalvomis.

Paveikslai miegamajam suteiks asmeniškumo. O kaip dėl stiklinių ar blizgių rėmų? Įdomiais rėmais įrėminti veidrodžiai taip pat pagyvins kambarį. Ant naktinio staliuko pastatykite kvapnią žvakę arba difuzorių, o į stiklinę vazą įmerkite – gėlių.

Glamūrinės svetainės dekoracijos

Paverskite savo svetainę nuosava meno galerija. Ekstravagantiškos vazos, veidrodžiai dekoratyviniuose rėmuose, paveikslų rėmai ir kiti aksesuarai su metalo akcentais, kailiai, minkštos pagalvėlės, senoviniai kilimai ir kilimėliai su rytietiškais raštais – visa tai suteiks jūsų kambariui spindesio.

Glamūrinės dekoracijos valgomajam

Dekoruodami glamūrinį valgomąjį, galite imtis visų priemonių. Po stalu patieskite stilingą kilimėlį, o virš jo – blizgantį arba geometrinės formos šviestuvą.

Rinkdamiesi stalo indus, galite rinktis porceliano ar akmens masės, tačiau tinkamą glamūrinį efektą pirmiausia sukurs žvakidės, servetėlių laikikliai ir kitos metalo spalvų dekoracijos. Galiausiai, stalo centre pastatykite gėlių puokštę stiklinėje, porcelianinėje ar krištolinėje vazoje.