15% nuolaida su kodu VASARA15 | Sutaupykite →
10 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Regencycore stiliaus interjeras: kaip įnešti prabangos į namus

Į savo namus įsileiskite prabangų regencycore stilių. Jame derinamas maksimalizmas ir nesenstantis dizainas.

Iš kur atsirado regencycore interjero tendencija? Atsakymą galima rasti „Netflix“ seriale „Bridgerton“ – neseniai pasirodė trečiasis šio serialo sezonas. Aistra, romantika, intriga ir, svarbiausia, prabanga kiekviename kadre.

Regencycore stiliaus kilmė


Nors šis stilius įkvėpimo sėmėsi iš XIX amžiaus pradžios Londono aristokratiškojo elito gyvenimo, jis tikrai nėra istoriškai tikslus. Ir taip neturi būti. Stilius regencycore turi vieną didžiulį pranašumą – kad ir kurį elementą pasirinktumėte, jis puikiai tiks interjere, kuriame dominuoja modernus menas ir dizainas. Ar esate pasirengę į savo gyvenimą įnešti dozę prabangaus, karališko spindesio?


Regencycore stiliaus spalvos ir medžiagos

Spalvų deriniai: regencycore interjeruose vyrauja pasteliniai atspalviai, papildyti neutralia dramblio kaulo ar tamsiai pilka spalva. Modernesniame interjere spalvų paletė keičiasi į ryškesnes spalvas. Tačiau ryškiausia spalva yra auksinė. Ją galima pamatyti tokiuose elementuose kaip veidrodžiai, paveikslų rėmai ar rankenos. Dekoracijose taip pat puikiai atrodys ir gyvūnų raštai.

Mediena: plastiką palikite Gen Z kartai. Rinkitės tamsų raudonmedį arba ąžuolą. Jis išsiskirs ant suapvalintų sofų ar komodų kojų. Drožinėtas medis interjerui suteiks prabangos.

Gamtos ir Azijos motyvai: ne tik vazose, bet ir tapetuose, balduose ir kitose dekoracijose. Sakoma, kad rytietiški motyvai yra regencycore estetikos pagrindas.
Regencycore stilius vadovaujasi šūkiu „kuo daugiau, tuo smagiau“.

Regencycore stilius vadovaujasi šūkiu „kuo daugiau, tuo smagiau“.

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl regencycore stilius tapo toks populiarus?

Šis stilius išpopuliarėjo dėl „Netflix“ serialo. Be interjero dizaino, tai galima pastebėti ir mados, makiažo bei šukuosenų tendencijose.

Ar kitais metais vėl bus populiarus regencycore stilius?

Regencycore stiliui būdingas paprastas derinimas su kitais interjero stiliais. Mažo ploto patalpose rečiau naudojami masyvūs elementai, tokie kaip dideli veidrodžiai, paveikslų rėmai ar sietynai.

Kaip atsirado pavadinimas „regencycore“?

Pavadinimas „regencycore“ yra angliškas, jis pasiskolintas iš žodžio „regency“, reiškiančio „pavaldumas“. Tačiau „regento“ laikotarpis pavadintas princo vasalo arba regento Džiordžo, kuris buvo laikinas Didžiosios Britanijos karaliumi, kol jo tėvas George'as III sirgo, vardu. Pavaldumo laikotarpis oficialiai truko devynerius metus – nuo ​​1811 iki 1820 m.