Prieškalėdinis išpardavimas nuo 20% 10 000+ produktų | Sutaupykite →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kalėdų dovanos vaikams

Nesvarbu, ar planuojate didelę ar mažą šventę, vaikų gimtadienio metu staigmenos yra privalomos. Žvilgtelėkite į mūsų patarimus, ką vaikams dovanoti gimtadienio proga ir paskatinkite jų vystymąsi, kūrybiškumą ir žaismingumą. Taip pat galite įsigyti baldų ir aksesuarų vaikų kambariui, kurie pavers jų erdvę įdomia stebuklų šalimi.

Kalėdų dovanos vaikams

Jums patiks rinktis kalėdines dovanas Bonami svetainėje. Čia rasite staigmenų mažiesiems, moksleiviams ir paaugliams. Nesvarbu, ar dovanos ieškosite vaikams, ar dukterėčioms, o gal sūnėnams ir anūkams, mūsų patarimai padės lengvai išsirinkti.

Dovanos mažiesiems

Ieškote ko nors gražaus kūdikiams ar mažiems vaikams, kuriems maždaug vieneri metai? Parengėme jums visą kategoriją, kurioje rasite visko: nuo žaislų ir kambario baldų iki praktiškų kūdikių priežiūros priemonių.


Populiariausios kalėdinės dovanos ikimokyklinio amžiaus vaikams

Kalėdų dovanos mažiesiems yra perkamiausios. Darželį lankantys vaikai jau tikriausiai pasakys, ko norėtų. O jei jūs, kaip tėvai, turite geresnę idėją dėl žaidimų ir žaislų, nesunku vaikus suvilioti kuo nors kitu, su kuo jie žais ilgiau.

Perkate dovaną vaikui, kurį retai matote? Mažesni vaikai paprastai džiaugiasi bet kokiu žaislu. Jei nesate tikri, paklauskite tėvų, kuo vaikas domisi ir ką mėgsta. Tai gali būti gyvūnai, piratai, dinozaurai, lėlės ar net princesės.

Dovanų idėjos Bonami:

 • Socialiniai žaidimai vaikams –⁠ žavios gyvūnų figūrėlės, gražios iliustracijos, aiškios taisyklės ir daug džiaugsmo, taip pat socialinių įgūdžių, logikos ir dėmesio lavinimas.
 • Lauko žaislai –⁠ jie pravers pavasario pradžioje. Čia rasite žaidimų ir žaislų vienam ar visai vaikų grupei.

 • Vaikiškos dekoracijos –⁠ rinkitės sienų lipdukus, kurie kambarį pavers pasakų pilimi, laukinėmis džiunglėmis, visata ar net karalyste debesyse.

 • Vaikiškos palapinės –⁠ palapinėje, kurią galite pasistatyti tiesiog kambaryje, gali žaisti įvairius žaidimus ne tik su draugais, bet ir vieni. Jei, pavyzdžiui, įrengsite jį svetainėje, jūsų mažylis turės atskirą erdvę.

 • Turbūt kiekvienas vaikas darželyje žaisdamas įsivaizduoja, kad yra suaugęs. Populiariausi tokie žaidimai yra: pasidaryk pats tipo žaislai, žaislinė parduotuvė arba žaislai virėjams.

 • Piešimo reikmenys –⁠ skatina vaikų vaizduotę ir įtraukia juos į žaidimą. Veido dažai taip pat bus populiarūs bet kuriame vaikų vakarėlyje.

 • Vaikiškos lovos – puikus būdas užmigti ir tūkstančiai būdų jį panaudoti žaidžiant. Pridėkite įvairių dekoracijų, švieselių, ir ši lova akimirksniu taps nameliu džiunglėse, princesės pilimi arba puikia slėptuve su stogeliu. PATARIMAS: Bonami taip pat galite įsigyti žaidimų namelio stalą, knygų spintą, lentyną ir kitus teminius baldus, tinkančius prie šios lovos.

 • Vaikiški kilimai – daiktas, kuris ne kartą pradžiugins mažąjį maištautoją. Pasirinkite futbolo aikštę, kelią, o gal pasaulio žemėlapį?

 • Vaikiškas apšvietimas – ne bet koks. Bonami rasite tikrai gražių detalių, kurios pabrėš jūsų vaiko kambario stilių.

Kalėdinės dovanos moksleiviams

Leiskite moksleiviui pačiam papasakoti, ko jis norėtų. Net ir vyresni vaikai, kurie nebetiki Kalėdų Seneliu, mielai sukurs sąrašą arba papasakos, ko norėtų šiais metais.

PATARIMAS: nesistenkite visko atlikti patys. Vaikų pageidavimus galite pateikti seneliams ar net tetoms ir dėdėms, kurie neabejotinai sugalvos, ką nupirkti.

Elektroninių žaislų yra visur, todėl pateikėme keletą patarimų, kaip kokybiškai ir apgalvotai parinkti vaiko kambariui skirtus ne internetinius žaidimus, žaislus ir įrangą.


Dovanų idėjos iš Bonami:

 • Vaikiški galvosūkiai – linksmins visą šeimą. Ar sugalvosite, kaip kartu išspręsti galvosūkį?

 • Vaikiški žaidimai – mini futbolą, stalo biliardą, smiginį ar net medinį sudoku. Tarp mūsų žaidimų rasite tai, kas tinka moksleiviams, vaikams ir suaugusiesiems. Peržiūrėkite visą kategoriją ir pasirinkite pagal amžių ir žaidėjų skaičių.

 • Kūrybiškumą skatinantys žaislai – dėlionės, origami ir rinkiniai, skirti vaikų papuošalams gaminti. Taip pat šviečiantys paveikslėliai, siuvinėjimo rinkiniai, kalavijų, lėktuvų ir daug kitų rinkinių. Nustebsite, ką vaikai gali sukurti.

 • Piešimo reikmenys – tinka kūrybiškiems vaikams. PATARIMAS: jūsų vaikui tikrai patiks rašyti slaptas idėjas ir žinutes į slaptą žurnalą su nematomu rašikliu.

 • Lego daiktadėžės – Lego rinkiniai yra tikra Kalėdų klasika. Juos mėgsta ne tik maži vaikai, bet ir paaugliai bei suaugusieji. Visi mėgsta ir šio prekės ženklo daiktadėžes. Pasikliaukite smagiais, kūrybingais, kokybiškais ir išmaniais sprendimais vaiko kambariui ir kitiems kambariams.

 • Vaikų baldai – naujas stalas, nauja lova, nauja knygų spinta. Vaikų kambarys yra jūsų vaiko karalystė, kurioje jis praleidžia daug laiko. Tad kodėl gi nepaversti šio kambario tobulu? Kartu su vaikiškomis dekoracijomis galite sukurti teminį kambarį, kuris jūsų vaikui labai patiks. Galite jį paversti į futbolo aikštę, džiungles, kosmosą ar pasakų karalystę.

 • Sporto įranga – užims vaikus ir suaugusiuosius ne tik tada, kai lauke lyja.

 • Visada praverčia tokios praktiškos smulkmenos kaip užkandžių dėžutė, taupyklė, smagūs magnetai, buteliukas ar stalinė lempa!

Kalėdų dovanos paaugliams

Jūsų paauglys tikrai aiškiai žino, ko norėtų ir ko jam reikia. Sudėtingiau sugalvoti staigmeną, apie kurią jis (ji) iš anksto nežinotų ir kuria labai apsidžiaugtų. Išsirinkite iš mūsų paaugliams pritaikyto pasirinkimo.

Dovanų idėjos iš Bonami:

 • šviečiančios dekoracijos – šių Kalėdų hitas, kuris sulauks sėkmės! Neoninis sieninis šviestuvas su užrašu gražiai apšvies bet kurį kambarį. Rinkitės iš įvairių formų, žodžių ir spalvų. Peržiūrėkite visą asortimentą ir išsirinkite tai, kas tinka jūsų paaugliui.

 • sėdmaišiai – puikus studentų kambario aksesuaras. Sėdmaišis puikiai tiks ilsintis, skaitant, žiūrint filmus, žaidžiant žaidimus konsolėmis, taip pat puikiai tiks svečiams. Be to, jį lengva pernešti.

 • stilinga elektronika – nešiojamas belaidis garsiakalbis, išorinė baterija arba ausinės patiks ir merginoms, ir vaikinams.

 • kuprinės – geriausiai su USB jungtimi išmaniajam telefonui įkrauti.

 • termo puodeliai – idealiai tinka karštam gėrimui

 • viskas kelionėms – maži daiktai, kurie pravers keliaujant, nesvarbu, ar tai būtų savaitgalis palapinėje, 4 dienų nuotykis vienoje iš Europos sostinių, ar šeimos atostogos.

 • žemėlapiai kelionėms žymėti – jūsų paauglys galės surinkti įvairias Europos ir kitų pasaulio šalių vietas ir planuoti, kur keliauti toliau.

 • baldai ir aksesuarai – rašomasis stalas, lova, nauja spinta, kilimas ar net šviestuvas pravers, kai reikės pakeisti vaiko kambarį į studento kambarį arba patobulinti jau esamą.