Vasaros išpardavimas | Sutaupykite iki 50 % →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Semkitės įkvėpimo iš 2023 metais karaliausiančių spalvų

Kiekvienais metais dizaineriai iš viso pasaulio su nekantrumu laukia, kada didžiausi pasaulio dažų gamintojai paskelbs naujas ateinančių metų spalvų tendencijas. Net jei nesate profesionalus dizaineris, kviečiame pasisemti įkvėpimo iš šių naujutėlių atspalvių ir pagyvinti savo namus.

Viva Magenta pagal Pantone

Viva Magenta yra viena iš stipriausių ir ryškiausių spalvų visame spektre. Ji drąsi, įelektrinanti ir pulsuojanti energija. Šį atspalvį įkvėpė karminas – rečiausias gamtoje randomas dažiklis. Ji simbolizuoja troškimą gyventi ir padeda ugdyti vidinę stiprybę. Ši spalva suteiks papildomo veržlumo bet kuriam interjerui.

Digital Lavender pagal Coloro ir WGSN

WGSN tendencijų ekspertai teigia, kad Digital Lavender jau populiarėja virtualioje erdvėje, o per ateinančius metus ją bus galima pamatyti ir kasdienybėje.

Ši spalva turėtų perteikti stabilumą ir ramybę. Net ir patalpose šis šviesiai violetinis atspalvis suteiks švelnumo ir ramybės įspūdį.

Wild Wonder pagal Dulux

Dulux Wild Wonder apibūdina kaip pozityvų, gyvybingą toną, kurį įkvėpė gamtos pasaulis. Tai šiltų neutralių ir žalių atspalvių mišinys, todėl idealiai tinka gamtos įkvėptam įvaizdžiui sukurti bet kuriuose namuose. Jis ypač tinka erdvėms, kuriose dažnai vienu metu renkasi keli žmonės, pavyzdžiui, svetainei, valgomajam ar net virtuvei.

Vining Ivy pagal PPG

Vining Ivy spalva rafinuotai sujungia drąsią mėlyną ir subtilią žalią spalvas. Naudodami šią spalvą galite sukurti raminančią nuotaiką. Dėl sodrių tonų, ši spalva suteikia energijos, bet kartu ir įžemina, todėl tinka bet kokiam kambariui.

Redend Point pagal Sherwin-Williams

Spalva Redend Point spinduliuoja žaismingumą, šilumą ir empatiją. Ši spalva išlaiko žemišką, neutralų smėlio spalvos pagrindą, tačiau rausvi atspalviai ją paverčia tokia, kuri į jūsų namus įneš šiltos ir džiugios nuotaikos.

Raspberry Blush pagal Benjamin Moore

Gyvybingas ir charizmatiškas Raspberry Blush atgaivins jūsų pojūčius ir suteiks optimizmo. Interjere ši spalva išsiskirs, todėl ją naudokite elementams, kuriuos norite išskirti ar atkreipti į juos dėmesį.

Ji puikiai tiks aksesuarams, taip pat didesniems plotams – pavyzdžiui, visai sienai dažyti.

Spanish Moss pagal Krylon

Ši vidurnakčio žalia spalva rodo stiprų ryšį su gamtos turtingumu, tankiais miškais ir samanotomis vietovėmis. Interjeruose ji puikiai dera tiek su šiltais, tiek su šaltais akcentais.

Sodri, įžeminanti žalia spalva puikiai derės su papildomomis spalvomis, tokiomis kaip auksas ir varis, šalia jų ji dar labiau išryškės.