Valentino diena skirta visiems: švęskite ją su draugais, šeima ir augintiniais

Valentino diena nebūtinai skirta tik įsimylėjėliams. Meilė ir prieraišumas pasireiškia įvairiomis formomis: tiek meile šeimos nariams, tiek draugams, tiek kolegoms ar augintiniams. Taigi, nepamirškite išreikšti savo jausmų. Turime daugybę patarimų, kaip brangius žmones pradžiuginti dovanomis.

Gaminiai

Surenkite vakarėlį su draugais

Ar klasikinė Valentino dienos koncepcija jums ne prie širdies? Švęskite ją taip, kaip jums labiausia patinka. Mėgaukitės vakaru su draugais, kurie buvo šalia gerais ir blogais laikais.

Dailiai papuoštas valgomasis

Kad vakarėlis būtų šventiškesnis nei įprasta vakarienė, ruošdami stalą pasirūpinkite smulkmenomis. Tai gali būti mielos rožinės lininės servetėlės, širdelės formos porcelianiniai serviravimo dubenėliai arba vaza su skintomis gėlėmis.

Stilingos dekoracijos

Valentino diena neabejotinai susijusi su raudonais ir rožiniais atspalviais, todėl dekoracijoms ir aksesuarams rinkitės širdžiai artimiausią atspalvį. Pudros rožinė atrodys subtiliai, o sodri purpurinė įneš džiugesio. Norint, kad šios spalvos išryškėtų, o rezultatas atrodytų harmoningai, papildykite jas neutralių ir natūralių tonų, pavyzdžiui, baltos, smėlio ar rudos, baldais ir aksesuarais.

Gaminiai

Į Valentino dienos atviruką dedama tai, kas slepiasi jūsų širdyje

Galbūt jūsų artimieji puikiai žino, ką jums reiškia. Vis dėlto šaunu savo jausmus išreikšti garsiai - ar bent jau raštu. Grįžkite į mokyklos laikus, kai buvo dalijami ranka rašyti atvirukai, ir pagaminkite savo. Turime patarimų, kaip pagaminti Valentino dienos atvirukus, taip pat nuorodą, kur galėsite atsispausdinti juokingą atviruką.

Mažos smulkmenos, kuriomis pradžiuginsite draugus, kolegas (ir save)

Jei norite savo artimiesiems padovanoti ką nors ypatingo, rinkitės aksesuarą, kuris palengvins jų kasdienybę. Tai gali būti stilingas kavos puodelis, dizainerio kurta užrašų knygutė, kvapnus muilas ar žvakė. Jei gerai pažįstate gavėją, galite padovanoti ir nedidelį papuošalą ar vazą. Tačiau jei nedrįstate, geresnė išeitis - dovanų kuponas.

Gaminiai

Nepamirškite savo keturkojų draugų

Jie jus besąlygiškai myli, jie nesako jums ne ir visada šiltai pasitinka, kai grįžtate namo. Todėl pradžiuginkite savo mylimą augintinį ne tik kuo nors skaniu, bet ir nauju gultu ar stilingais dubenėliais.

Panašūs įkvėpimai