20% nuolaida užsakymams virš 200 EUR | Kodas: MINUS20 →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

4 priežastys įsigyti vaikišką sėdmaišį

Vaiko kambarys turėtų būti ta vieta, kurioje ir mažas, ir didelis jaustųsi patogiai ir saugiai. Nesvarbu, ar tai būtų žaidimai, knygų skaitymas, ar tiesiog poilsis, svarbu, kad kiekvienas turėtų patogią vietą prisėsti.

Todėl tinkamas sprendimas yra vaikiškas sėdmaišis. Be to, jis ne tik puikiai tinka linksmybėms, bet ir yra praktiškas. Įsitikinkite patys!

Vaikiškų sėdmaišių pritaikomumas ir lengvumas

Kadangi vaikiški sėdmaišiai yra labai lengvi, juos lengva perkelti iš kambario į kambarį. O kai jų nebereikia, juos taip pat lengva sulankstyti ar padėti į kitą vietą. Kai kuriuos netgi galima įvairiai išskleisti, kad padarytumėte kėdutę arba pakeliamą lovą.

Taigi, galite juos pritaikyti įvairioms situacijoms. Vieną dieną vaikišką sėdmaišį galima naudoti kaip patogią vietą žaidimams, o kitą – kaip patogią skaitymo kėdę. Dėl to vaikams jis suteikia geriausius abiejų pasaulių privalumus – paprastumą ir įvairiapusiškumą.

Be to, jų dažnai miela išvaizda suteikia vaiko kambariui žavesio.

Vaikiški sėdmaišiai skatina kūrybiškumą

Sėdmaišis vaikams taip pat yra puikus būdas ugdyti kūrybiškumą. Savo forma ir įvairove jis skatina vaizduotę ir kūrybinį mąstymą. Vieną dieną sėdmaišis vaikams gali atrodyti kaip neįveikiamos pilies pagrindas, o kitą, virsti valtimi audringoje jūroje.

Taigi, vaikai savo vaizduotės pasaulį gali kurti saugioje aplinkoje, kurioje jie gali ir žaisti, ir atsipalaiduoti.

Raumenų stimuliavimas ir įtampos mažinimas

Kitas sėdmaišių vaikams privalumas yra tai, kad jie nuolat stimuliuoja raumenis ir padeda ugdyti fizinį pasirengimą juos perkeliant iš vienos vietos į kitą. Tai taip pat lavina motorinius įgūdžius.

Kita vertus, jie taip pat yra populiari vieta atsipalaiduoti ir sumažinti įtampą.

Lengvas vaikiškų sėdmaišių valymas

Didelis vaikiškų sėdmaišių privalumas yra jų nesudėtinga priežiūra. Paprastai galima išsiversti su drėgna kempine ir trupučiu muilo.

Jei vis dėlto, nepaisant visų pastangų, nepavyko išvengti didelės avarijos, tiesiog nuimkite nuimamą užvalkalą ir jį išskalbkite.

Jį skalbti galite 30 laipsnių temperatūroje.