-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Aplankėme modernius Soňa Skoncová namus

Inga Sujová
Inga Sujová
Bonami Blogger

Vasaros metu sodas tampa tikra ramybės ir poilsio oaze. Slovakijos laidų vedėja Soňa Skoncová yra puikus to pavyzdys. Savo naujai pastatytame stilingame kotedže ji mėgaujasi karštomis, saulėtomis dienomis.

Bonami kartu su prekės ženklu Karup Design ištiesė pagalbos ranką ir šią nuostabią erdvę bei jos aplinką pavertė džiaugsmo, įspūdžių ir ramybės kupina vieta, kurioje susitikimai su mylimiausiais dabar tapo dar jaukesni.

Stilius gamtos apsuptyje

Erdvus kotedžas įsikūręs gražioje ir ramioje vietoje. Jo dizainas – paprastumo, natūralių elementų ir modernaus stiliaus derinys.

Bendras sklypo plotas padalytas į erdvų sodą, o likusią dalį sudaro modernus, vienaukštis bungalo stiliaus namelis. Patogi Karup Design sulankstoma kėdė įsitaisyti kviečia tiesiai prie įėjimo terasoje.

Interjero dizainas papildytas mediena

Kotedže yra vienas didelis kambarys su virtuve ir svetaine. Jame ir yra pagrindiniai sėdimieji baldai ir virtuvės įranga. Interjero dizaino elementai, dekoracijos ir baldai daugiausia neutralių tonų ir pagaminti iš natūralių medžiagų.

Vyraujančios medienos rūšys yra pušis, ąžuolas ir bukmedis. Iš jų ir buvo pagaminti kavos staliukas ir mažesnė daiktadėžė. Be to, dėl savo ilgaamžiškumo, mediena puikiai tinka kotedžui, esančiam nuostabios gamtos apsuptyje.

Susipažinkite su Karup Design

Danų prekės ženklas Karup Design įkvėpimo savo gaminiams sėmėsi Tolimuosiuose Rytuose. Todėl jų futonų ir čiužinių dizainas neatsitiktinai taip primena japonišką stilių. Jų sofose, komodose ir staliukuose taip pat derinami skandinaviški elementai.

Jie didžiuojasi natūraliomis medžiagomis, aukštos kokybės meistriškumu, paprastomis linijomis ir erdvę taupančiu dizainu.

Be to, mediena, iš kurios gaminamos kėdės, lovos ar pakabos, yra iš tvariai tvarkomų miškų. Todėl jų gamyba nekenkia aplinkai ir remia medžius prižiūrinčius miškininkus.

Kartu sukūrėme vietą, kuri padės mėgautis mažais gyvenimo džiaugsmais. Karup Design baldai populiarūs dėl savo praktiškumo ir švaraus dizaino. Jie sukuria malonią poilsio zoną terasoje, kuri puikiai tinka skaityti mėgstamą knygą ar mėgautis gardžios kavos puodeliu.