Bonami dienos iki 50 % | Griebkite nuolaidą →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Įkvėpimas: kaip įrengti nedidelį balkoną su Bé Hà

Įrengti kelių kvadratinių metrų balkoną gali būti nemenkas iššūkis. Todėl turime jums daug patarimų, kaip praktiškai išnaudoti erdvę ir kokius aksesuarus naudoti, kad nedidelis balkonas taptų patogesnis.

Įkvėpimo semkitės iš tinklaraštininkės Bé Hà siauro balkono transformacijos.

Praktiška sėdimoji vieta mažam balkonui

Prieš pradėdami galvoti apie baldus, nusibraižykite pagrindinį planą su išdėstymu. Svarbu nuspręsti kuri balkono dalis kokiai paskirčiai tarnaus. Tai padės sutaupyti daug nervų įrenginėjant ir padės išsirinkti tinkamus sodo baldus mažam balkonui.

Jeigu kovojate su maža erdve ir nepakanka vietos stalui, rinkitės tvirtą pufą, kurį galėsite panaudoti ir sėdėjimui, ir daiktų laikymui.

Jei norite tikrai patogios vietos poilsiui, investuokite į pakabinamą krėslą. Jis neužima daug vietos, o jei įsigysite su pridėta konstrukcija, jums nereikės rūpintis kabinimu.

Išnaudokite sienas ir turėklus

Kaip keliems kvadratiniams metrams suteikti asmeniškumo? Pakabinkite vazonus su augalais. Taip sutaupysite vietos, o jūsų balkonas tiesiog pražys.

Kad apsaugotumėte savo privatumą ir suteiktumėte lauko erdvei dar daugiau bohemiško stiliaus, įrėminkite turėklus nendrėmis. Sienas papuoškite sapnų gaudykle.

Suteikite jaukumo mažo balkono poilsio zonai

Tekstilė tinka ne tik patalpoms. Pagalvėlės ir pledai su natūraliais motyvais, geriausia, pagaminti iš patvarių vandeniui atsparių medžiagų, puikiai tiks jaukumui lauke suteikti.

Galiausiai, pridėkite keletą apšvietimo variantų. Boho stiliaus žibintai, stilingas lauko šviestuvas ir šviečiančios girliandos sukurs jaukią atmosferą ilgais vasaros vakarais.