Iki -25% nuolaida svetainei | Sutaupykite →
Turime naują programėlę | Visos naudos →
10 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Piniginei draugiškas sodo dizainas

Ketinate įsirengti balkoną ar terasą, tačiau niekaip neapsisprendžiate dėl baldų ir aksesuarų? Pirmiausia, iš anksto nuspręskite kiek norite išleisti.

Padėsime apsispręsti! Populiariausius sodo baldus suskirstėme į tris kainų kategorijas, kuriose kiekvienas ras kažką sau. Nesvarbu, ar ieškote sulankstomų kėdžių, kurias pastatysite nuomojamame bute, ar planuojate investuoti į ilgaamžę lauko sofą. Turime tai, ko ieškote.

Unikali erdvė su aksesuarais

Vietoj brangių baldų rinkitės daugybę mažesnių, stilingų aksesuarų, kurie padės sukurti jaukią atmosferą. Raštuoti pagalvių užvalkalai, jaukus pledas, įdomaus rašto lauko kilimėlis, spalvingi gėlių vazonai ar miela žvakidė – visa tai suteiks jaukumo ir žavesio.

Patogus ir nebrangus sprendimas

Dar ne laikas didesnėms investicijoms? O gal laikinai gyvenate nuomojamame bute ir nenorite išleisti daug?

Net ir tokiu atveju neturite atsisakyti savo svajonių poilsio oazės. Su piniginei draugiškais funkcionaliais baldais ir keliais stilingais aksesuarais bei šviestuvais galite sukurti tobulą vietą poilsiui ar draugų susibūrimams.

Universalus, bet jaukus kampelis

Metalinis sulankstomo stalo ir kėdžių komplektas reikalauja minimalių investicijų, tačiau vis tiek puikiai pasitarnaus norint pasimėgauti puodeliu kavos ar taure vyno.

Be to, jo paprastas dizainas puikiai dera prie daugelio stilių – nesvarbu, ar pasirinksite modernaus, kaimiško ar natūralaus stiliaus aksesuarus. Nenaudojant, jį galite tiesiog sulankstyti ir sutaupyti daug vietos (tai ypač įvertinsite mažame bute).

Aukso viduriukas

Norite įsigyti kokybiškus, ilgaamžius sodo baldus, bet tuo pat metu bijote išleisti pinigus baldui, kurį jūsų katė naudos kaip nagų dildę, o mažieji dailininkai kaip drobę savo šedevrams?

Semkitės įkvėpimo iš sodo baldų, aksesuarų ir šviestuvų, kurių kokybė ir stilius gali atlaikyti aukštus reikalavimus, bet neištuštins jūsų kišenių.

Kaip norite išnaudoti erdvę?

Pietausite ir vakarieniausite su šeima sode? Tada rinkitės valgomojo stalą su klasikinėmis kėdėmis. O gal planuojate dažnai ilsėtis sode, o vakare susitikti su artimaisiais išgerti porą taurių vyno? Tokiu atveju, turbūt nėra nieko geresnio už sodo sofą su kavos staliuku.

Apgalvokite, kiek žmonių susirinks ir nuspręskite kiek kėdžių reikės įsigyti. Nepamirškite, kad sėdima vieta gali tapti ir stilingas bufetas ar suoliukas.

Ar esate girdėję apie Artwood medžiagą?

Ši medžiaga išsiskiria stilinga medienos struktūra, tačiau kitaip nei mediena, ji atspari UV spinduliams ar temperatūros svyravimams. Be to, didelis jos pranašumas yra tai, kad ji nereikalauja priežiūros. Tai – tobulas baldas sodui.
Šios medžiagos privalumais galėsite mėgautis pasirinkę Bonami Selection stalus.

Rinkitės itin funkcionalias medžiagas

Minkštos sofos yra prieinamos visiems. Prekiniai ženklai Hartman ir Ezeis tai įrodo naudodami specialius Sunbrella baldų apmušalus. Šie apmušalai neblunka, yra atsparūs įvairioms oro sąlygoms ir purvui. Be to, jie greitai džiūsta, todėl jūsų nevargins drėgnas baldų paviršius nuo rytinės rasos ar vasariško lietaus.

Laikui nepavaldus stilius

Pabandykite įsivaizduoti savo svajonių baldus apsuptus spalvingų ar skirtingų stilių aksesuarų. Jie užtikrins, kad baldai „augs“ ir keisis kartu su jumis.

Nesenstantis pasirinkimas bus kokybiškas baldų komplektas iš egzotiškos medienos masyvo arba minimalistinis baldų komplektas iš aliuminio. Tokie baldai ne tik neišeina iš mados, bet ir kaip chameleonas geba prisitaikyti prie jūsų poreikių.